کد خبر:6190
پ
ناجا
رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد

تلفات ترافیکی در ۷ ماهه ۹۶ کاهش داشته است

تلفات ترافیکی از ابتدای سال یک درصد کاهش داشته  و مرگ و میرهای ناشی از تصادفات در جاده‌های درون شهری و بین شهری بوده است.

تلفات ترافیکی از ابتدای سال یک درصد کاهش داشته  و مرگ و میرهای ناشی از تصادفات در جاده‌های درون شهری و بین شهری بوده است.

 

 

به گزارش سروش، رئیس پلیس راهور ناجا از کاهش یک درصدی تلفات ترافیکی طی ۷ ماهه نخست امسال خبر داد.

 

سردار تقی مهری اظهار کرد: بر اساس آمارهای سازمان پزشکی قانونی کشور از تلفات سوانح جاده‌ای و تصادفات ترافیکی، در ۷ ماهه نخست امسال شاهد کاهش یک درصدی مرگ و میرهای ناشی از تصادفات در جاده‌های درون شهری و بین شهری بودیم.

 

 

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: این بدان معنا است که در ۷ ماهه نخست سال ۹۶، به نسبت ۷ ماهه ابتدایی سال ۹۵، در سوانح ترافیکی حداقل ۱۰۰ نفر کمتر جان خود را از دست داده‌اند.

 

 

میزان تلفات ترافیکی در طول طرح زمستانه

وی با اشاره به آمار تلفات جاده‌ای در زمستان و در طول اجرای طرح زمستانه نیز گفت: آمارهای موجود نشان می‌دهد که میزان تلفات سوانح ترافیکی در طول طرح زمستانه سال ۹۵، کاهش ۷ درصدی نسبت به مرگ‌ومیرهای ناشی از تصادفات در سال ۹۴ داشته است.

 

 

 بر اساس اعلام سازمان پزشکی قانونی در ۷ ماهه نخست امسال بیش از ۱۰هزار و ۱۵۵ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست داده‌اند.

 

 

به گزارش سروش، مهری در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با توجه به اقدامات انجام شده توسط همه دستگاه‌های مسئول و همچنین ارتقاء فرهنگ ترافیکی،‌ شاهد کاهش تلفات و مرگ‌ومیرها در ادامه سال جاری باشیم.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه