کد خبر:6171
پ
یمن
وزارت کشور یمن

ثبات اوضاع امنیتی و پاکسازی مناطق در یمن

وزارت کشور یمن با صدور بیانیه‌ای بر ثبات اوضاع  و پاکسازی مناطق در یمن توسط نیروهای امنیتی تأکید کرد.

وزارت کشور یمن با صدور بیانیه‌ای بر ثبات اوضاع  و پاکسازی مناطق در یمن توسط نیروهای امنیتی تأکید کرد.

به گزارش سروش، به نقل از شبکه خبری المیادین، وزارت کشور یمن با صدور بیانیه‌ای در خصوص ثبات اوضاع  در یمن ، پیروزی در برابر آخرین و خطرناک‌ترین عاملان متجاوز که نماینده قدرت‌های استکباری و اشغالگران و شخصیت‌های فاسد و غارتگر در یمن هستند، را به ملت یمن تبریک گفت.

وی اعلام کرد که این عوامل به مدت ۳۳ سال مردم یمن را دچار وضعیت بدی کردند و کشور را به شرایط بسیار بدی رساندند و ثبات اوضاع  و سرنوشت مردم را به بازی گرفتند.

وزارت کشور یمن افزود که این مساله، ملت بزرگ یمن را به سمت قیام برای برانداختن نظام خیانتکار و فاسد در سال ۲۰۱۱ و تکمیل انقلاب خود در ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۴ سوق داد.

در بیانیه ثبات اوضاع  در یمن آمده است: حوادث اخیر به ملت یمن ثابت کرد که سرکردگان و عاملان خرابکاری و مزدوری تلاش کرده‌اند تا با مطرح کردن ادعای ایستادگی در برابر متجاوزان، چهره زشت خود را بهبود بخشیده و وجهه‌ای دیگر را از خود به نمایش بگذارند.

وزارت کشور یمن در بیانیه خود تاکید کرد که اوضاع فعلی در صنعا و دیگر استان‌ها باثبات است و نیروهای امنیتی قاطعانه به وظایف و مسئولیت‌های خود عمل می کنند و به پاکسازی اکثر مناطق اقدام کرده‌اند و تنها برخی از جاها مانده که باید از وجود بقایای شبه‌نظامیان خائن پاکسازی شود.

در بیانیه وزارت کشور یمن همچنین تأکید شده است که نیروهای امنیتی شمار زیادی از سرکرده‌های شبه‌نظامیان خرابکار و خائن را بازداشت کرده و صدها تن از عناصر خرابکار نیز خود و سلاح‌هایشان را تسلیم نیروهای امنیتی کرده‌اند.

بر اساس بیانیه وزارت کشور یمن، این وزارتخانه از سایر عناصر خرابکار و قانون‌شکن نیز خواست که به سرعت خود را تسلیم نیروهای امنیتی کنند.

وزارت کشور یمن تأکید کرد، نیروهای امنیتی و کمیته‌های وابسته به آن به وظیفه خود در پاکسازی سایر مناطقی که شبه‌نظامیان خائن و خرابکار در آن حضور دارند، ادامه می‌دهند.

به گزارش سروش، وزارت کشور یمن این پیروزی را به ملت بزرگ یمن و همچنین نیروهای امنیتی و کمیته‌های امنیتی تبریک گفت و از آنان به علت همکاری برای ناکام گذاشتن طرح های جنایتکارانه ائتلاف متجاوز با هدف ضربه زدن به وحدت داخلی و رسیدن به اهداف شوم خود تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه