کد خبر:6406
پ
۷۶۲۹۶۰

حق نداریم با نگاه قومی و قبیله‌ای مردم را مایوس کنیم

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حق نداریم به خاطر نگاه حزبی، گروهی، قومی و قبیله ای مردم را از نظام مایوس کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حق نداریم به خاطر نگاه حزبی، گروهی، قومی و قبیله‌ای مردم را از نظام مایوس کنیم.

به گزارش سروش، منطقه کهگیلویه و بویراحمد علی محمد احمدی ظهر دوشنبه، ۱۳ آذر ماه در همایش تجلیل از سفیران فرهنگی و تبلیغی که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، با تبریک هفته وحدت، دولت تدبیر و امید را دولت اعتدال خواند و تاکید کرد: شیوه و روش رئیس جمهور اعتدال، تدبیر و عقلانیت است و باید از هرگونه افراط و تفریط پرهیز کرد . 

وی با بیان اینکه منابع، انرژِی و زمانکافی برای وارد شدن به حاشیه ها نداریم که فرصت ها را از مردم بگیریم، تصریح کرد:

 

 

برای دستیابی به اهداف برنامه ریزی کرده ایم و برنامه های چشم انداز ۲۰ ساله، ششم توسعه، برش پنج ساله و آمایش را در پیش رو داریم . 

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در بازدیدهای میدانی که در این مدت از پروژه ها و طرح ها و مشکلات مردم در مناطق مختلف استان داشتیم همه نیازمندیها در حوزه های عمرانی، اجتماعی و فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت و در نشست ها و جلساتی که در این خصوص برگزار شد، راهکارها مورد بررسی قرار گرفت. 

احمدی با بیان اینکه، همه موظف به استفاده از تمام ظرفیت ها و توان خود برای تعهد و عهدی که با مردم بسته ایم می باشیم، تصریح کرد: آرامش فضا به مدیران کمک می کند تا با جدائی از جدال های سیاسی از شرایط و گردنه های سخت کنونی عبور کرد و مردم از مسئولان انتظار خدمت دارند. 

وی ادامه داد: در خصوص مشکلات استان نشست هائی که در تهران با دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، برخی از وزرا و تعدادی از شرکت ها و بنیادهای اقتصادی داشتیم، نسبت به پیگیری و رفع مشکلات استان در حوزه های مختلف اقدامات لازم به عمل آمد . 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، روحانیت افسران معنوی هستند و باید مشکلات مردم و دغدغه های آنها از سوی روحانیون مطرح شود، عنوان کرد: جهت تقویت و حفظ نظام باید عملکرد و خدمات انجام شده نیز انعکاس داده شود . 

احمدی با اشاره به اینکه، حق نداریم به خاطر نگاه حزبی، گروهی، قومی و قبیله‌ای مردم را از نظام مایوس کنیم، تاکید کرد: باید با تمام توان در خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم . 

سوای اینکه نباید دنبال نگاه قومی و قبیله‌ای باشیم.باید دنبال اولویت بندی هایی باشیم  که به لحاظ اشتغال و تولید از مطالبات مهم مردم هستند

وی پروژه های مهم استان شناسائی شدند و بیش از ۱۴۰۰ پروژه عمرانی و اقتصادی در استان و کشور تعریف شده و این پروژه ها نیازمند منابع مالی هستند، تصریح کرد: دنبال اولویت بندی آنها هستیم که به لحاظ اشتغال و تولید از مطالبات مهم مردم هستند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با رایزنی در مرکز کشور و بودجه ریزی و تزریق تسهیلات و تامین اعتبارات دنبال به سرانجام رساندن پروژه های مهم استان هستیم و براساس شاخص و بدون تبعیض اعتبارات بین شهرستانهای استان توزیع می شود . 

به گزارش سروش٫ احمدی در پایان  اضافه کرد: انقلاب ما، انقلاب فرهنگی است و باید دغدغه های فرهنگ از اولویت های ما باشد و این استان همانگونه که تنگنای اقتصادی دارد، تنگنای فرهنگی هم دارد . ساماندهی مصلی ها، مساجد و خانه های عالم در دستورکار استان قرار گرفته است.

انتهای پیام///

 

 

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول