اخبار برگزیده

کد خبر:6303
پ
دزد

دزد عروسکی پایتخت به دام افتاد

دزد عروسکی از ساکنان اطراف دریاچه شهدای خلیج‌فارس و همچنین برخی از افرادی که برای تفریح به این منطقه آمده بودند دزدی می کرد.

دزد عروسکی از ساکنان اطراف دریاچه شهدای خلیج‌فارس و همچنین برخی از افرادی که برای تفریح به این منطقه آمده بودند دزدی می کرد.

 

به گزارش سروش، سارق جوانی که با به آغوش گرفتن یک عروسک پاندا اقدام به سرقت از بیش از ۲۵۰ خودرو در محدوده دریاچه خلیج فارس کرده بود، دستگیر شد.

 

از مدتی قبل تعدادی از ساکنان اطراف دریاچه شهدای خلیج‌فارس و همچنین برخی از افرادی که برای تفریح به این منطقه آمده بودند با مراجعه به کلانتری ۱۸۱ عوارضی از سرقت محتویات و لوازم داخل خودروهای خود خبر دادند و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند که بلافاصله تیمی از مأموران کلانتری رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داد.

 

 

در حالی که تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان این سرقت ادامه داشت، سرانجام با تلاش نیروهای پلیس، مرد جوانی به عنوان عامل اصلی این سرقت‌ها شناسایی و در نخستین روز از هفته جاری دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

 

 

 

پس از انجام بازجویی‌های لازم این فرد به جرم خود اعتراف کرد و گفت که از حدود ۳ ماه پیش تاکنون اقدام به سرقت از بیش از ۲۵۰ دستگاه خودرو سواری در محدوده اطراغ دریاچه شهدای خلیج فارس و پارکینگ‌های آن کرده است.

 

 

در ادامه تحقیقات پلیس، عروسک یک خرس پاندا در کنار متهم توجه ماموران را به خود جلب کرد که با بررسی آن مشخص شد متهم هنگام سرقت این خرس را در آغوش گرفته و شاه کلیدها و لوازم خود برای باز کردن در خودروهای مختلف را درون شکم این عروسک جاساز کرده است.

 

 

به گزارش سروش، در نهایت برای این متهم پرونده‌ای تشکیل شد و او برای کشف دیگر جرایم احتمالی به پلیس آگاهی تهران بزرگ تحویل داده شد.

انتهای پیام///

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه