اخبار برگزیده

کد خبر:6337
پ
fi

رسیدن به جایگاه مناسب تیم استقلال خوزستان در میانه جدول

مربی تیم استقلال خوزستان ضمن بیان برخورداری بازیکنانش از انگیزه‎ی بالا، اعلام کرد تیمش می‎تواند در پایان نیم فصل، جایگاه مناسبی در میانه جدول داشته باشد.

مربی تیم استقلال خوزستان ضمن بیان برخورداری بازیکنانش از انگیزه‎ی بالا، اعلام کرد تیمش می‎تواند در پایان نیم فصل، جایگاه مناسبی در میانه جدول داشته باشد.

به گزارش سروش، بهروز مکوندی روز دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان در اهواز اظهار کرد: بازی با تیم صنعت نفت آبادان همیشه حساس و تماشاگرپسند بوده زیرا یک بازی دربی محسوب می‌شود و انگیزه بازیکنان به مراتب بیشتر خواهد شد.

مربی تیم استقلال خوزستان با بیان این که تیم ما نسبت به ابتدای فصل نتایج بهتری کسب کرده و روان تر بازی می کند افزود:

 

با توجه به شرایطمان در جدول رده بندی به هر سه امتیاز بازی فردا نیاز داریم و می خواهیم با کسب برد دل هواداران خود را شاد کنیم.

امیدوارم همه از بازی فردا لذت برده و شاهد یک فوتبال ناب خوزستانی باشند. 

وی در ادامه عملکرد تیم نفت آبادان در لیگ امسال اشاره کرد و گفت:

با توجه به شرایط مالی خوبی که این تیم داشت در ابتدای فصل یارگیری بسیار خوبی انجام داد و این موضوع نشان می‎دهد که هدفشان قرار گرفتن در پله های بالایی جدول است اما تیم در ابتدای فصل وضعیت نابسامانی داشت و همین مسئله باعث شد که نتوانیم نتایج مثبتی کسب کنیم. 

مکوندی در پاسخ به این پرسش که آیا در نیم فصل بازیکنی در تیم استقلال خوزستان جذب خواهید کرد گفت: با توجه به وضعیت مالی تیم هنوز با بازیکن خاصی مذاکره نکردیم هر چند که محمد امین آرام طبع تنها بازیکنی است که به احتمال زیاد به تیم ما می پیوندد.

وی در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم تیمش گفت: یونس دلفی را به علت سه اخطاره بودن در اختیار نداریم همچنین جونیور تنها بازیکن مصدوم تیم است که چند روز گذشته بینی ‌اش را عمل کرد و احتمال رسیدن این بازیکن به بازی فردا بسیار کم است. 

مربی تیم استقلال خوزستان با اشاره به این که امیدوارم با مدیریت موسوی (صاحب باشگاه) شرایط بهتری در تیم فراهم شود و با برطرف کردن مشکلات تیم در پایان فصل در جایگاه بهتری قرار بگیریم.

با وجود این که فاصله مسافت بین شهرستان‎های اهواز و آبادان تنها یکصد کیلومتر است و هر دو تیم جز یک استان محسوب می شوند اما فراز کمالوند سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در کنفرانس خبری قبل از بازی حاضر نشد.

به گزارش سروش، دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر روز سه شنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود.

انتهای پیام///

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه