کد خبر:6266
پ
سلامی

نیروی زمینی سپاه هرگز از مرکز اولویت‌های ما خارج نخواهد شد

جانشین فرمانده کل سپاه: نیروی زمینی سپاه در مرکز تحولات قرار دارد و هرگز از مرکز اولویت‌های ما خارج نخواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان اینکه نیروی زمینی سپاه اقتدار خود را در سوریه نشان داد، گفت: نیروی زمینی سپاه در مرکز تحولات قرار دارد و هرگز از مرکز اولویت‌های ما خارج نخواهد شد.

به گزارش سروش، سردارسرتیپ پاسدار حسین سلامی روز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه همه دشمنان ما به دنبال تغییرات اساسی در انقلاب و نظام ما هستند، اظهار کرد: ما تاکنون واقعیت‌های تلخ و پرمخاطره ای را در عمر انقلاب در سرزمین خود و دیگر سرزمین‌ها تجربه کرده و به این نتیجه رسیده ایم که اگر در زمین قادر به مهار و اداره تحولات باشیم، می توانیم همه راهبردهای دشمنان را به شکست واداریم.

نیروی زمینی سپاه در مرکز تحولات قرار دارد

سردار سلامی تصریح کرد: نیروی زمینی سپاه در مرکز تحولات قرار دارد و هرگز از مرکز اولویت‌های ما خارج نخواهد شد.

وی ادامه داد: همه می‌دانیم توان هوایی و موشکی قابلیت بالایی دارد اما نقش محوری اقتدار تعیین کننده که ضامن بقای نظام ما و سایر نظام هاست قدرت زمینی است.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه تا زمانی که یک نظام تصویری از یک اقتدار مسلط ایجاد نکند به امنیت نمی‌رسد، گفت: نیروی زمینی سپاه بدون اغراق توانسته نقش اقتدار را ترسیم کند.

سردار سلامی افزود: وقتی این نیرو قادر است پشت سر هم با انواع مختلف عملیات‌های تهاجمی و دفاعی با هر تهدیدی مقابله کند، مثلا اگر قرار است در جنوب شرق چند عملیات انتحاری صورت بگیرد همه آنها را خنثی می‌کند، این همان نقش اقتدار است.

به گزارش سروش، وی ادامه داد: نیروی زمینی سپاه در شمالغرب و شمال شرق و در سرزمین‌های دیگر مثل سوریه هم این اقتدار را نشان داده و با سرشاخه های عمل دشمن می‌جنگد.

ادامه دارد…

انتهای پیام///

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه