کد خبر:6507
پ
هروئین
فرمانده انتظامی هرمزگان

کشف مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین در هرمزگان

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان تلاش ماموران انتظامی و انجام کارهای اطلاعاتی از کشف بیش از ۱۴ کیلوگرم شیشه و هروئین در هرمزگان خبر داد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان تلاش ماموران انتظامی و انجام کارهای اطلاعاتی از کشف بیش از ۱۴ کیلوگرم شیشه و هروئین در هرمزگان خبر داد.

به گزارش سروش، سردار عزیزالله ملکی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با انجام این عملیات‎ها سه نفر دستگیر و دو دستگاه تریلر و سواری متعلق به قاچاقچیان شیشه و هروئین توقیف شد.

وی در تشریح خبر کشف شیشه و هروئین بیان داشت:

در پی انجام کار اطلاعاتی و دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در سطح بین المللی که مواد مخدر را از کشور‎های همسایه وارد و توزیع می کنند،پیگیری موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامی هرمزگان افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام اقدام‎های فنی و اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت شبانه روزی موفق به شناسایی قاچاقچیان شیشه و هروئین ، محل اختفا و مسیر تردد آنان شدند.

سردار ملکی تصریح کرد: ماموران با هماهنگی قضایی و طی یک مرحله عملیات ضربتی، در بازرسی از مخفیگاه قاچاقچیان شیشه و هروئین مقدار ۱۰ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه و ۶۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف،یک متهم را در این زمینه دستگیر و دو دستگاه تریلر و سواری متعلق به قاچاقچیان را توقیف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در عملیات دیگری ماموران انتظامی شهرستان میناب با اجرای طرح پاکسازی و برخورد با خرده فروشان، در بازرسی از شش محل پاتوق قاچاقچیان مقدار ۲کیلو و ۹۴۰ گرم ماده مخدر هروئین کشف و دو متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

به گزارش سروش، فرمانده انتظامی هرمزگان ضمن تشکر از تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی از آنها خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام///

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه