اخبار برگزیده

کد خبر:6839
پ
۱۳۹۶۰۹۱۱۱۵۳۲۱۷۴۷۱۱۲۶۶۹۸۳۴

آخرین وضعیت مناطق زلزله زده و مردم کرمانشاه

سخنگوی سازمان مدیریت بحران اعلام کرد که کار اسکان موقت زلزله‌زدگان کرمانشاه با سرعت در حال انجام است.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران اعلام کرد که کار اسکان موقت زلزله‌زدگان کرمانشاه با سرعت در حال انجام است.

به گزارش سروش، سخنگوی سازمان مدیریت بحران با بیان اینکه کار اسکان موقت زلزله‌زدگان با سرعت در حال انجام است، گفت: با توجه به شروع فصل سرما و زمستان کار ارسال کانکس به مناطق زلزله‌زده با شدت و جدیت در حال انجام است.

 

بهنام سعیدی درباره آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده کشور در استان کرمانشاه اظهار کرد: با توجه به فصل سرما و کاهش دما در روزها و هفته‌های آتی، فعالیت برای اسکان موقت زلزله‌زدگان با جدیت و سرعت ادامه دارد.

تعدادی کانکس در روزهای گذشته به محل اسکان زلزله‌زده ارسال شده است و سایر کانکسها نیز با سرعت در حال تکمیل و ارسال به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه است.

وی ادامه داد: تعدادی کانکس در روزهای گذشته به محل اسکان زلزله‌زده ارسال شده است و سایر کانکسها نیز با سرعت در حال تکمیل و ارسال به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه است.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور تصریح کرد: با توجه به اینکه فصل زمستان بسیار نزدیک است کارها با شتاب بسیار زیادی انجام می‌گیرد تا در کوتاهترین زمان، افراد زلزله‌زده در محل اسکان موقت که همان کانکسها محسوب می‌شود، مستقر شوند.

به گزارش سروش٬ به گفته سعیدی، مسئولان ذیربط در ابتدا قول داده بودند که کانکسها ظرف مدت یک ماه تحویل داده می‌شود که امیدواریم در روزهای آتی این مهم نهایی شود.

 

انتهای پیام///

 

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه