اخبار برگزیده

کد خبر:6812
پ
جهان آبادی

انسجام مسلمانان باید با پیشرفت و توسعه همراه باشد

 انسجام مسلمانان باعث رشد و شکوفایی می شود و باید برای پیشرفت و توسعه و پایه ریزی تمدن نوین اسلامی باید در کنار یکدیگر باشیم.

 انسجام مسلمانان باعث رشد و شکوفایی می شود و باید برای پیشرفت و توسعه و پایه ریزی تمدن نوین اسلامی باید در کنار یکدیگر باشیم.

 

به گزارش سروش، رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس گفت: برای پیشرفت و توسعه و پایه‌ریزی تمدن نوین اسلامی باید در کنار یکدیگر باشیم و اختلافات را از طریق گفت‌وگو مدیریت کنیم.

 

نقش محوری ایران برای انسجام مسلمانان

جلیل رحیمی جهان آبادی رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس با اشاره به سی و یکمین کنفرانس وحدت اسلامی اظهار داشت: نقش محوری ایران در حفظ و تقویت انسجام و وحدت مسلمانان و ضرورت رفع اختلافات و نزدیکی هرچه بیشتر فرق جهان اسلام در منطقه آشوب زده خاورمیانه از جمله پیام‌های این کنفرانس است.

 

 

وی با بیان اینکه متاسفانه امروز بذر اختلافات و جنگ افروزی‌ها در خاورمیانه کاشته شده است افزود: ناراحت کننده است که این اختلافات فرصت رشد و توسعه را از کشورهای اسلامی گرفته است.

 

مدیریت از طریق  گفت‌وگو

رحیمی جهان آبادی تصریح کرد: برای پیشرفت و توسعه و پایه ریزی تمدن نوین اسلامی باید در کنار یکدیگر باشیم و اختلافات بین خود را از طریق گفت‌وگو و نگاه مبتنی بر عدالت مدیریت کنیم.

 

 

به گزارش سروش، رئیس فراکسیون اهل سنت در پایان گفت: براین اساس چهره اسلام در نزد جهانیان به عنوان یک دین صلح طلب بهتر و بیشتر معرفی خواهد شد.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه