کد خبر:6794
پ
کریمی

مسائل داخلی ما به امثال نتانیاهو ربطی ندارد

مسائل داخلی کشورمان مخصوصا ورزش مان به نتانیاهو ربطی ندارد و من سررشته ای از مسائل سیاسی ندارم.

مسائل داخلی کشورمان مخصوصا ورزش مان به نتانیاهو ربطی ندارد و من سررشته ای از مسائل سیاسی ندارم.

 

 

 

به گزارش سروش، کشتی گیر محبوب این روزهای کشورمان گفت: فکر نمی کنم مسائل کشور ما و ورزش مان به امثال نتانیاهو ربطی داشته باشد و با اینکه من سررشته ای از مسائل سیاسی ندارم، این حرف ها را نپسندیدم.

 

 

مسائل داخلی کشور ما به نتانیاهو ارتباط ندارد

علیرضا کریمی جوان آینده دار کشتی کشورمان در خصوص صحبت های نخست وزیر رژیم صهیونیستی که مستقیم او را مخاطب قرار داده بود گفت: من اصلا اطلاعات سیاسی خوبی ندارم و سعی می کنم وارد اینگونه مسائل نشوم و تمام تمرکزم را روی ورزش بگذارم اما به عنوان یک ایرانی می گویم که مسائل داخلی کشور ما نه به نتانیاهو و نه به هیچ شخص دیگری ارتباط ندارد و ما می توانیم داخل کشور خودمان مسائل موجود را بررسی و برایش تصمیم بگیریم.

 

 

 

ورزشکار ملی پوش کشورمان در ادامه به صحبت های دکتر ولایتی،رییس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص مهیا کردن شرایط تحصیل خودش اشاره کرد و گفت: در اردوی تیم ملی بودم که این خبر را به من دادند و از این بابت بسیار خوشحال شدم که مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی، تا این اندازه پیگیر مسائل جوانان و ورزشکاران کشورمان هستند و امیدوارم که در آینده بتوانم با کسب افتخار برای کشورم پاسخ محبت ایشان را بدهم.

 

اردوهای من در دانشگاه مشکل اصلی تحصیل من بود

کریمی ادامه داد: مشکل تحصیل من در دانشگاه ، موضوع اردوهایی بود که مجبور بودم در آن حضور پیدا کنم و در نتیجه گاهی غیبت های زیاد باعث حذف آن درس می شد. همین موضوع باعث شد که مجبور به ترک تحصیل و رفتن به سربازی شوم. اما حالا با این لطف رییس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی، از یک ماه دیگر که سربازی ام تمام می شود ادامه تحصیل را از سر می گیرم.

 

اصلا ناراحت اتفاقات رخ داده نیستم

او خاطرنشان کرد: از روزی که به ایران برگشتم با روحیه ای چند برابر و به امید کسب موفقیت های آینده تمریناتم را شروع کردم و اصلا ناراحت اتفاقات رخ داده نیستم. مخصوصا که مردم کشورم را در کنار خودم می بینم و آنها هم با محبت های بیش از حدشان به من روحیه چند برابری داده اند. من به حواشی کاری ندارم و فقط برای موفقیت تلاش خود را بیشتر می کنم.

 

 

به گزارش سروش، علیرضا کریمی در پایان به این سوال که توانسته پاداش خود را از وزارت ورزش دریافت کند یا خیر، افزود: من برای پاداش تصمیمی را نگرفته ام که حالا بخواهم آن را پیگیری کنم. البته مسوولان وزارت ورزش پس از بازگشت من به ایران خیلی به بنده لطف داشتند و قول هایی را داده اند که حتما سر فرصت آنها را عملی می کنند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه