کد خبر:7051
پ
آب نبات

تولید غیر مجاز نبات و آبنبات غیربهداشتی در شهرستان ورامین

تولید نبات و آبنبات غیر بهداشتی در شهرستان ورامین کشف و با دستور مقام قضایی توقیف و مکان مورد نظر پملب شد.

تولید نبات و آبنبات غیر بهداشتی در شهرستان ورامین کشف و با دستور مقام قضایی توقیف و مکان مورد نظر پملب شد.

 

 

به گزارش سروش، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شرق استان تهران از پلمپ کارگاه غیر مجاز تولید نبات و آبنبات غیر بهداشتی در شهرستان ورامین خبر داد.

 

 

سرهنگ محمود پارسا رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شرق استان تهران اظهار کرد:ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت در بازدید از صنوف و اماکن تولیدی در سطح شهرستان ورامین موفق به کشف و شناسایی یک کارگاه تولید غیر مجاز نبات و آبنبات غیر بهداشتی شدند.

 

 

وی افزود: در بازرسی اولیه از این کارگاه که با حضور کارشناسان اداره صنعت و معدن و اداره بهداشت انجام شد، هیچ گونه مدارک مبنی بر فعالیت مجاز پیدا نشد.

 

تولید ۱۵ تن فرآورده‌های قندی از نوع نبات و آبنبات

سرهنگ پارسا تصریح کرد: در این کارگاه بیش از ۱۵ تن فرآورده‌های قندی از نوع نبات و آبنبات کشف و با دستور مقام قضایی توقیف و مکان مورد نظر پملب شد.

 

 

به گزارش سروش، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت شرق استان تهران با اشاره به معرفی مالک این کارگاه به مراجع قضایی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با افراد هنجار شکنی که با به خطر انداختن جان مردم به دنبال ثروت اندوزی هستند به شدت برخورد خواهد کرد و مردم هم با مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک می‌توانند با تلفن ۱۱۰ یاور پلیس در برخورد با اینگونه افراد باشند.

انتهای پیام///

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه