کد خبر:6923
پ
فردوگاه

پروازهای شبانه در فرودگاه مهرآباد محدود شد

پروازهای شبانه در فرودگاه مهرآباد به دلیل مشکلات برای شهروندان از ساعت ۲۴ الی ۶ محدود شد.

پروازهای شبانه در فرودگاه مهرآباد به دلیل مشکلات برای شهروندان از ساعت ۲۴ الی ۶ محدود شد.

 

 

به گزارش سروش،معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران از اعمال محدودیت در انجام پرواز‌های شبانه در فرودگاه مهرآباد از ساعت ۲۴ تا ۶ بامداد خبر داد.

 

پروازهای شبانه در فرودگاه مهر آباد

غلامحسین آرام، معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران اظهار کرد: با توجه به درخواست‌های مکرر اهالی منطقه ۲۱ مبنی بر لغو پروازهای شبانه فرودگاه مهرآباد، مشکلات شهروندان جنوب غرب پایتخت در این زمینه بررسی شد.

 

وی افزود: از زمانی که فرودگاه امام خمینی (ره) به بهره برداری رسیده است دیگر پرواز شبانه در فرودگاه مهرآباد انجام نمی‌شود.

 

 

معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران با اشاره به اینکه پرواز‌های فرودگاه مهرآباد تا ساعت ۲۴ است، بیان کرد: از ساعت ۲۴ تا ۶ صبح در فرودگاه مهرآباد پروازی انجام نمی‌شود.

 

 

آرام عنوان کرد: فقط در برخی از موارد و در صورت اضطرار در ساعات ممنوعه(۲۴ شب تا ۶ صبح) از این فرودگاه پرواز انجام می‌شود.

 

 

به گزارش سروش،  معاون فنی و عمرانی فرمانداری تهران در پایان گفت: با توجه به اینکه از ساعت ۲۴ پروازی از فرودگاه مهرآباد انجام  نمی‌شود، اما اگر از شهر و استانی دیگر پروازی قبل از ساعت ۲۴ صورت گیرد، امکان نشستن هواپیما در فرودگاه مهرآباد حتی بعد از ساعت ۲۴ وجود دارد و مشکلی در این خصوص نیست.

 

 

انتهای پیام///

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه