کد خبر:7105
پ
برف

تصادف زنجیره‌ای ۵۶ خودرو در محور قزوین – کرج

تصادف زنجیره ای ۲۱۵ نفر حادثه داشت که ۱۲ نفر آنان به مراکز درمانی منتقل شدند.

تصادف زنجیره ای ۲۱۵ نفر حادثه داشت که ۱۲ نفر آنان به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

 

به گزارش سروش، بامداد امروز جمعه ساعت ۱:۰۳ تصادف زنجیره‌ای بین ۵۶ خودرو در اتوبان قزوین – کرج رخ داد که ۲۱۵ نفر در این تصادف حادثه دیدند.

 

 

به گزارش ایسنا، شاهین فتحی معاون عملیات امداد و نجات هلال احمر با اعلام این خبر اظهار کرد: برخورد زنجیره‌ای ۵۶ خودرو در قزوین – آبیک – میرپنجی کیلومتر ۴۵ اتوبان قزوین – کرج، لاین جنوبی (زیر پل آمادگاه) بین دو تریلی، چهار کامیونت و ۵۰ سواری رخ داده است.

 

 

به گفته وی،  تعداد حادثه دیدگان در این تصادف زنجیره‌ای ۲۱۵ نفر بوده است که ۱۲ نفر آنان به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

تصادف متأثر در برف و کولاک می باشد

همچنین مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر نیز به عملیات امداد و نجات ۸۰ تیم ( ۲۷۰ نفر) از نیروهای این سازمان از چهارشنبه گذشته تا ۷ صبح امروز جمعه در۱۱ استان متأثر در برف و کولاک اشاره کرد و گفت: استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، زنجان، قزوین، کردستان، گیلان، لرستان، مازندران و همدان در برف و کولاک دو روز گذشته متأثر بودند که هلال احمر در ۴۶ محور در ۱۱ استان ذکر شده امدادرسانی خود را انجام داده است.

 

امدادرسانی‌ها به ۵۷۸۰ نفر

به گفته وی، این امدادرسانی‌ها به ۵۷۸۰ نفر صورت گرفته است و در این راستا ۱۲۲ نفر نیز اسکان اضطراری داده شدند. ضمن اینکه از بین امدادرسانی‌ها پنج تن به مراکز درمانی منتقل شدند.

 

 

به گزارش سروش، رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر در پایان عنوان کرد: ماموران این سازمان با ۷۴۸ دستگاه اقدام به رهاسازی خودروها از برف کرده‌اند.

 

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه