اخبار برگزیده

کد خبر:7110
پ
ورزش

پدیده اعتیاد در میان برخی ورزشکاران وجود دارد

پدیده اعتیاد دز میان ورزشکاران و حتی قهرمانان مشاهده شده است که قابل درمان می باشد.

پدیده اعتیاد دز میان ورزشکاران و حتی قهرمانان مشاهده شده است که قابل درمان می باشد.

 

 

به گزارش سروش، مسئول ورزش کنگره ۶۰ از وجود پدیده اعتیاد در میان برخی ورزشکاران خبرداد و گفت: این مسئله تا حدی دلایل فیزیولوژیکی هم دارد اما قابل درمان خواهد بود.

 

مسعود حاجی رسولی درباره مسئله اعتیاد در میان جمعی از ورزشکاران اظهار کرد: پدیده اعتیاد در میان برخی ورزشکاران ایرانی هم وجود دارد و این مسئله در برخی ورزشکاران و حتی قهرمانان ما مشاهده شده است.

وی ادامه داد: ممکن است برخی قهرمانان ما به دلایل مختلف به دام اعتیاد گرفتار شوند اما این مشکل با روشهایی قابل درمان خواهد بود.

پدیده اعتیاد در میان برخی ورزشکاران و معدود قهرمانان

استاد دانشگاه و مسئول ورزش کنگره ۶۰ تصریح کرد: مسئله اعتیاد در میان برخی ورزشکاران و معدود قهرمانان دلایل فیزیولوژیکی هم دارد اما در هر حال یک واقعیت محسوب می‌شود.

به گفته حاجی رسولی، باید قبول کنیم که در میان ورزشکاران ما هم افرادی به دام اعتیاد گرفتار می‌شوند و این مسئله قابل درمان هم خواهد بود.

وی ادامه داد: متاسفانه در مسئله اعتیاد با قهرمانانی مواجه می‌شویم که قهرمانان ملی و حتی آسیایی بوده‌اند اما انشاالله این مسئله نیز می‌تواند درمان شود.

این عضو کنگره ۶۰ و از اساتید دانشگاه به برخی برنامه‌هی کنگره برای حل مسئله اعتیاد اشاره کرد و گفت: ما ورزش را یکی از اولویتهای برنامه‌های خود قرار داده‌ایم بنابراین ورزش، راهنما داشتن و آموزشهای خانواده‌ها از جمله برنامه‌ها محسوب می‌شود.

حاجی رسولی توضیح داد: کنگره ۶۰ در ۱۷ رشته ورزشی اعم از راگبی، والیبال، کشتی، فوتبال، بسکتبال، باستانی و … فعالیت دارد که حتی در رشته راگبی در قهرمانی غرب آسیا نیز شرکت کرده‌ایم و در سایر رشته‌های ورزشی نیز فعالیت مناسبی داریم.

به گزارش سروش، وی در پایان تاکید کرد: یکی از ارکان مهم کنگره ۶۰ که به بحث اعتیاد و درمان آن می‌پردازد، ورزش است و در همین رابطه فعالیتهای بسیار ثمر بخشی را دنبال می‌کنیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه