کد خبر:7339
پ
کار

کارگروه اشتغال شهرستان گلپایگان با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

کارگروه اشتغال شهرستان گلپایگان با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

کارگروه اشتغال شهرستان گلپایگان با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش سروش، کارگروه اشتغال شهرستان گلپایگان با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرومند مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، شهرکی مدیر صندوق استان اصفهان، بختیار نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، نوروزی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان، فراست فرماندار گلپایگان و دیگر مقامات استانی در شهرستان گلپایگان برگزار گردید.

بررسی و ساماندهی مشکلات اشتغال استان اصفهان در کارگروه اشتغال 

در این کارگروه که به منظور بررسی و ساماندهی مشکلات اشتغال استان اصفهان و به خصوص شهرستان گلپایگان، تشکیل شد ربیعی در سخنانی از عزم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای توسعه اشتغال و فقر زدائی از جامعه خبر داد.

وی تلاش برای آموزش افراد بازمانده از تحصیل، تغذیه مادران و بچه های دارای سوء تغذیه، تلاش برای ایجاد مسکن برای خانواده های ۲ معلول به بالا در شهر و روستا و مدجویان کمیته امداد را بخشی از اقدامات دولت در فقر زدایی عنوان کرد.

ربیعی همچنین از اهتمام دولت برای رفتن به سمت بازدیدهای شهرستانی جهت خدمت رسانی و رفع مطالبات و نیازهای مردم در اقصی نقاط کشور خبر داد.

وی بررسی موضوع اشتغال، مشکلات و نیازهای واحدهای تولیدی صنعتی در بحث تسهیلات، مدیریت و تکنولوژی، و تعاونی های موجود در دو شهرستان گلپایگان و خوانسار را از موضوعات مورد بحث در این نشست عنوان کرد و افزود: مقرر شد موضوعات مطرح شده در نشست را کارگروهی جمع بندی و موارد را به این وزارت و استانداری منعکس تا پیگیری شود.

تاسیس یک درمانگاه در شهرستان خوانسار

دکتر ربیعی همچنین تاسیس یک درمانگاه در شهرستان خوانسار و بحث گروه های مشاوره و اورژانس اجتماعی در غرب استان را از دیگر موضوعات و اهداف این سفر اعلام کرد و گفت: نرخ آسیب های اجتماعی در گلپایگان و خوانسار با فرهنگی غنی و همگرایی خوب مسئولان در سطح کشور از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

به گزارش سروش، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان با اشاره به توانمندی های فرهنگی گردشگری و اقتصادی و تشکیل تعاونی های خوب توسعه و عمران گلپایگان و خوانسار اظهار امیدواری کرد که با همت و همدلی مسئولان و بهره گیری از توان کارآفرینان، خیران، تشکیل کانون های توسعه و با اجرایی شدن طرح اشتغال روستایی و اشتغال فرا گیر شاهد افزایش اشتغال، توسعه اقتصادی و کاهش نرخ بیکاری در دو شهرستان باشیم.

انتهای پیام///

منبع
صندوق کارآفرینی امید
ارسال دیدگاه