کد خبر:7293
پ
تهران

تهران میزبان مدیران ارشد سازمان توسعه تجارت برزیل

تهران میزبان دو تن از مدیران ارشد سازمان توسعه تجارت برزیل در بخش استراژی بازار بود که این دیدار فرصت مناسبی را جهت بررسی همکاری های مشترک فراهم کرد.

تهران میزبان دو تن از مدیران ارشد سازمان توسعه تجارت برزیل در بخش استراژی بازار بود که این دیدار فرصت مناسبی را جهت بررسی همکاری های مشترک فراهم کرد.

به گزارش سروش، اتاق مشترک ایران و برزیل با همکاری سفارت برزیل در تهران میزبان دو تن از مدیران ارشد سازمان توسعه تجارت برزیل (ApexBrazil) در بخش استراژی بازار بود.حوزه فعالیت این مدیران عمدتاً تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی و صنایع غذایی در منطقه آسیا و خاورمیانه است و این دیدار فرصت مناسبی را جهت بررسی همکاری های مشترک فراهم کرد.

تهران میزبان دو تن از مدیران ارشد سازمان توسعه تجارت برزیل

در این جلسه که در محل اتاق ایران و برزیل برگزار شده بود، شناخت و برداشت مدیران برزیلی از بازدیدهای میدانی و ملاقات های انجام شده با مقامات دولتی و شرکت های خصوصی در طی مدت اقامتشان در ایران مورد بحث قرار گرفت.

در این جلسه همچنین مواردی چون امضای تفاهمنامه همکاری، اولویت سرمایه گذاری مشترک بالقوه در بازار ایران و منطقه، اعتبارسنجی شرکت ها بر حسب نوع فعالیت و توانمندی های مرتبط، فراهم نمودن بستر مناسب در جهت آشنایی مستقیم و تسهیل تجارت بین شرکت‌های دو کشور، برگزاری و حضور در نمایشگاه ها، سمینارها، کارگاه های بازاریابی، مطالعاتی و مشاوره ای در در کشور و دستیابی به مسیرهای تبادلات بانکی به منظور صادرات و واردات با هدف بهبود تراز تجاری فی مابین، به منظور توسعه و بهبود کسب و کار شرکت های فعال و تجاری دو کشور ایران و برزیل مطرح شد.

به گزارش سروش، اتاق مشترک ایران و برزیل در ۱۸ تیرماه سال  جاری به ریاست کاوه زرگران، رسما افتتاح و تاکنون جلسات متعددی را به منظور گسترش همکاری های اقتصادی و تجاری دو طرف با مقامات این کشور چون معاون وزیر کشاورزی برزیل و سفیر برزیل در تهران، برگزار کرده است. 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه