کد خبر:7497
پ
پینگ پنگ

جشنواره استعدادیابی به میزبانی استان قم از روز چهاردهم آذرماه آغاز شده است

جشنواره استعدادیابی  پینگ پنگ از ۱۵ استان کشور و از استان قم نیز ۴ نماینده در اردوی استعدادیابی حضور دارند.

جشنواره استعدادیابی  پینگ پنگ از ۱۵ استان کشور و از استان قم نیز ۴ نماینده در اردوی استعدادیابی حضور دارند.

 

 

به گزارش سروش،عموئیان گفت:جشنواره استعدادیابی تیم ملی پینگ پنگ به‌میزبانی قم در حال برگزاری است.

محمدقاسم عموئیان،رئیس هیئت پینگ‌پنگ استان قم، اظهار داشت: پس از برگزاری دور نخست مرحله استعدادیابی پینگ پنگ دختران رده سنی خردسال و نونهال در اصفهان ۲۲ نفر به مرحله دوم راه پیدا کردند.

 

 

رئیس هیئت پینگ پنگ استان قم با اشاره به اینکه دور دوم این اردو به میزبانی استان قم از روز چهاردهم آذرماه آغاز شده است، افزود: با توجه به اعتماد فدراسیون به هیئت قم تا روز بیست و یکم آذرماه میزبان دختران خواهیم بود و پس از آن در بخش پسران خردسال جشنواره استعدادیابی به میزبانی استان قم به انجام می‌رسد.

 

۱۵ استان کشور در جشنواره استعدادیابی

به گفته وی، این پینگ پنگ بازان خردسال از ۱۵ استان کشور بوده و از استان قم نیز ۴ نماینده در جشنواره استعدادیابی حضور دارند که می تواند نشانگر یک آینده خوب برای پینگ پنگ کشور باشد.

 

آغاز دوره مربیگری درجه سه بانوان

وی در مورد سایر برنامه‌های هیئت پینگ پنگ استان قم گفت: از روز سه شنبه چهاردهم آذرماه دوره مربیگری درجه سه بانوان نیز در خانه تنیس روی میز مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی آغاز شده که این دوره نیز به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

 

 

به گزارش سروش، عموئیان درباره نمایندگان لیگ برتری استان قم در پایان بیان کرد: تیم آکادمی قائمی قم در شیراز و تیم زرین ترنج در استان ساری جهت برگزاری مسابقات لیگ برتر جوانان و نوجوانان کشور به سر می برند که امیدواریم نمایندگان استان قم در این هفته نیز عملکرد خوبی را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام///

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه