کد خبر:7180
پ
مترو

غرفه های خرید در مترو جمع آوری می شوند

غرفه های خرید در مترو سبب ایجاد اختلال در برخی از ایستگاه‌های مترو شده است. 

غرفه های خرید در مترو سبب ایجاد اختلال در برخی از ایستگاه‌های مترو شده است. 

 

 

 

به گزارش سروش، معضل دستفروشان و تردد آنها در قطارهای شلوغ مترو و قرُق سکوها کم نبود که این روزها شاهد ایجاد غرفه‌های خرید به خصوص فروش انواع دمنوش، باقلوا، کیف و کفش و … ایستگاه مترو را بیشتر شبیه مراکز خرید و تردد را سخت کرده است .

 

 

استقرار غرفه‌های خرید در برخی ایستگاه‌های مترو

فرنوش نوبخت با انتقاد از وضعیت ایجادشده ناشی از استقرار غرفه های خرید در برخی ایستگاه‌های مترو گفت: مدیریت قبلی در شرکت بهره‌برداری مترو، فضاهای خالی موجود در ایستگاه‌ها را در راستای درآمدزایی به پیمانکاران بخش خصوصی واگذار کرده بودند.

بازارچه های داخل مترو سبب ایجاد اختلال در ایستگاه های مترو شده است

وی با بیان اینکه پیمانکاران نیز با استقرار میزهای مختلف، نسبت به اجاره آنها به غیر ، اقدام کرده بود، گفت: استقرار این میزها و تجمع مسافران علاوه بر اینکه موجبات نارضایتی مسافران را به همراه داشت، سبب ایجاد اختلال در برخی از ایستگاه‌های مترو شده بود که بر همین اساس نسبت به جمع‌آوری این میزها در ایستگاه‌های مترو اقدام کردیم.

تنها غرفه های چهارراه ولیعصر دایر است

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو با بیان اینکه باید مطالعات دقیقی در خصوص درآمدزایی در محدوده‌های ایستگاه‌های مترو انجام شود تا علاوه بر ایجاد درآمد پایدار، رضایت مسافران را نیز به همراه داشته باشد، گفت: تنها در زیرگذر چهارراه ولیعصر همچنان غرفه‌های فروش دایر است ضمن اینکه توجه داشته باشید که مدیریت زیرگذر چهارراه ولیعصر در اختیار شرکت بهره‌برداری مترو نیست.

به گزارش سروش، نوبخت در پایان اضهار کرد: فعالیت مجدد غرفه‌های خرید در ایستگاه های مترو را منوط به نتایج مطالعات تخصصی بیان کرد.

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه