کد خبر:7321
پ
رضایی

کشورهای اسلامی سفیران خود را از آمریکا فرا بخوانند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: جهان اسلام با اقدام ترامپ دربه رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی در برابر آزمونی بزرگ قرار گرفته است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران گفت: جهان اسلام با اقدام ترامپ دربه رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی در برابر آزمونی بزرگ قرار گرفته است. اولین قدم کشورهای اسلامی باید این باشد که سفیران خود را از آمریکا فرا بخوانند.

کاهش تولید و عرضه نفت

به گزارش سروش، محسن رضایی افزود: یک راه دیگر برای فشار بر آمریکا می تواند کاهش تولید و عرضه نفت باشد تا آمریکا از این اقدام خود عقب نشینی کند نه اینکه بگوید آن را به تعویق می اندازد بلکه به طور کامل این اقدام را ملغی کند.

وی ادامه داد: البته اقدام ترامپ حقانیت جمهوری اسلامی را نشان داد که دشمنان اهل مذاکره و منطق نیستند بلکه تنها با مقاومت می توان حق خود را گرفت.

به گزارش سروش، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان اقدام ترامپ را، اقدامی جنگ طلبانه علیه مسلمانان و فلسطین دانست و خاطرنشان کرد: این اقدام موجب ناامنی و برهم زدن امنیت منطقه می شود که ماجراجویی آشکار بوده و شاهدیم که در ۲۴ ساعت گذشته قیام بزرگی در منطقه شروع شده است.

این خبر در حال تکمیل است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه