اخبار برگزیده

کد خبر:7375
پ
خسروی

۱۲۰ بسته فرهنگی در بین دانش آموزان نیازمند روستایی بسطام توزیع شد

۱۲۰ بسته فرهنگی هم‌زمان با هفته وحدت به دانش آموزان روستایی بسطام شهرستان شاهرود توزیع شد.

۱۲۰ بسته فرهنگی هم‌زمان با هفته وحدت به دانش آموزان روستایی بسطام شهرستان شاهرود توزیع شد.

 

 

به گزارش سروش، سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سمنان از توزیع ۱۲۰ بسته فرهنگی در بین دانش آموزان نیازمند روستایی بسطام شهرستان شاهرود خبر داد.

 

هم‌زمان با هفته وحدت در استان سمنان

علیرضا خسروی با بیان اینکه این مهم هم‌زمان با هفته وحدت در استان سمنان انجام‌شده است اظهار داشت: این بسته که شامل کیف و لوازم‌التحریر بود در بین دانش آموزان نیازمند روستایی توزیع شد.

 

 

وی افزود: این بسته‌ها درمجموع ۷۲ میلیون ریال ارزش داشته که به دانش آموزان نیازمند روستایی منطقه بسطام در شهرستان شاهرود اهداشده است.

 

 

به گفته سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سمنان، هر یک از این بسته‌های فرهنگی شامل کیف مدرسه به همراه نوشت‌افزار بوده که ارزش هر یک از این بسته‌ها ۶۰۰ هزار ریال است.

 

 

برنامه‌های دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی

خسروی با بیان اینکه محرومیت‌زدایی و کمک به افراد نیازمند یکی از برنامه‌های دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌های کشور است افزود: حل مشکلات مردم و به‌ویژه افراد نیازمند از دیگر برنامه‌های دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها تلاش می‌کنند با بهره‌گیری از کمک افراد توانمند به یاری افراد نیازمند بشتابند و مشکلات آنان را رفع کنند.

سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سمنان از دیگر برنامه‌ها و اهداف دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها ترویج فرهنگ رضوی در جامعه عنوان کرد و گفت: ترویج فرهنگ رضوی از طریق اجرای برنامه‌های متعدد فرهنگی در استان سمنان انجام می‌شود.

خسروی با اشاره به راه‌اندازی دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در سراسر کشور گفت: این مهم باهدف توسعه خدمات این آستان قدس به مردم سراسر کشور در حال انجام است.

به گزارش سروش، وی در پایان با اشاره به راه‌اندازی این دفتر در استان سمنان گفت: در حال حاضر مقدمات راه‌اندازی دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان‌ها استان سمنان انجام‌شده و دفتر شاهرود افتتاح‌شده و در حال فعالیت است.

 

انتهای پیام///

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه