کد خبر:7520
پ
ممدوحی

اقدام آمریکا در انتقال سفارتخانه خود به رژیم صهیونیستی یک شکست به حساب می آید

اقدام آمریکا در بردن سفارتخانه خود به بیت المقدس یک شکست بزرگ یرای آنها محسوب می شود و مسلمانان در برابر آن سکوت نمی کنند.

اقدام آمریکا در بردن سفارتخانه خود به بیت المقدس یک شکست بزرگ یرای آنها محسوب می شود و مسلمانان در برابر آن سکوت نمی کنند.

 

به گزارش سروش، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ترامپ می خواهد با انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس، اذهان را از گرفتاری های داخلی آمریکا منحرف کند و به سمت خارج از آن بکشاند و این طرح یک طرح از پیش شکست خورده است.

 

 

اقدام آمریکا یک شکست بزرگ برای این کشور می باشد

آیت الله حسن ممدوحی در واکنش به اقدام اخیر دولت آمریکا برای انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به شهر قدس، اظهار کرد: مسلمانان باید بر ضد این اقدام عمل کنند و در مقابل آن بایستند چون اگر مقاومت نکنند دشمنان کم کم تمامی امتیازات مسلمانان را از آنها می گیرند و نمی شود در برابر چنین چیزی سکوت کرد.

کشورهای منطقه کمک حال منطقه هستند

وی افزود: عربستان سعودی و سایر کشورهای ارتجاعی منطقه کمک حال آمریکا هستند و مسلما اختیار آنها به دست خودشان نیست و نوکری آمریکا را می کنند و از آنان نیز توقعی نمی رود اما همه مسلمانان اعم از مردم فلسطین، لبنان، سوریه و نیز مسیحیان باید درباره این اقدام واکنش داشته باشند.

سه مذهب یهود، اسلام و مسیحیت در فلسطین وجود دارد

این مدرس حوزه علمیه قم تاکید کرد: مسیحیان نیز معتقدند که در شهر قدس آثاری از حضرت عیسی (ع) و حضرت ابراهیم (ع) وجود دارد و این شهر مورد توجه سه مذهب یهود، اسلام و مسیحیت است اما باید بدانیم که یهودیت با صهیونیسم متفاوت است و صهیونیست ها، یهودی نیستند.

به گزارش سروش، ممدوحی با تاکید بر اینکه این اقدام دولت آمریکا یک اقدام از پیش شکست خورده است، در پایان تاکید کرد: ترامپ می خواهد با چنین اقداماتی اذهان را از گرفتاری های داخلی آمریکا منحرف کند و به سمت خارج از آن بکشاند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه