کد خبر:7625
پ
بورس۷-حسن-رسولی-عضو-شورای-پنجم-شهر-تهران

شهرداری تهران گزارش مستمر درآمدی خود را ارائه دهد

شهرداری تهران هزینه های خود را به صورت هفتگی یا روزانه اعلام کند و این حق مسلم شهروندان است که از حساب هزینه ها و درآمدها مطلع شوند.

شهرداری تهران هزینه های خود را به صورت هفتگی یا روزانه اعلام کند و این حق مسلم شهروندان است که از حساب هزینه ها و درآمدها مطلع شوند.

 

 

به گزارش سروش، عضو شورای شهر تهران گفت: بهتر است شهرداری تهران گزارش مستمر درآمد و هزینه خود را به صورت هفتگی یا روزانه به مردم ارائه کند.

 

سید حسن رسولی عضو شورای شهر تهران در بیست و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، اظهار کرد: طبق ماده ۷۹ قانون شهرداری و بند پنجم ماده ۸ آیین نامه شورا، شهرداری موظف است تا پانزدهم هرماه حساب درآمد و هزینه ماه قبل شهرداری را به انجمن شهر تسلیم کند.

 

 

شهرداری تهران هزینه های خود را گزارش دهد

عضو شورای شهر تهران افزود: شهرداری تهران نهادی عمومی و دولتی است که به صورت درآمد-هزینه اداره می‌شود و این حقوق مسلم شهروندان است که از حساب هزینه و درآمد آن مطلع شوند.

 

رسولی گفت: با استناد به مواد ذکر شده بنده به عنوان خزانه دار شورای شهر تهران به شهرداری جهت دادن صورتحساب درآمد و هزینه تذکر می‌دهم و امیدوارم این گزارش ها که در سه ماه گذشته مورد اغفال قرار گرفته‌اند، ارائه شوند.

 

به گزارش سروش، وی با اشاره به سیاست جدید شورای شهر و شهرداری که روشن سازی و روشنگری است، در پایان افزود: بهتر است شهرداری تهران گزارش مستمر درآمد و هزینه خود را به صورت هفتگی یا روزانه به مردم ارائه کند.

انتهای پیام///

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه