کد خبر:8083
پ
سلیمانی

آمادگی ایران برای پشتیبانی همه‌جانبه از نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تماس با فرماندهی گردان های شهید عزالدین قسام و فرماندهی گردان های جهاد اسلامی، آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای پشتیبانی همه جانبه از نیروهای مقامت اسلامی فلسطین اعلام کرد.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تماس با فرماندهی گردان های شهید عزالدین قسام و فرماندهی سرایا (گردان های جهاد اسلامی) در غزه، آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای پشتیبانی همه جانبه از نیروهای مقاومت اسلامی فلسطین اعلام کرد.

اعلام آمادگی دیگر گروه های جبهه مقاومت در منطقه

به گزارش سروش، سرلشکر قاسم سلیمانی در این تماس تلفنی همچنین بر آمادگی دیگر گروه های جبهه مقاومت در منطقه برای دفاع از مسجد الاقصی تأکید کرد.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شامگاه چهارشنبه (۱۵ آذر) در اقدامی که سازمان‌های بین‌المللی و کشورهای جهان آن را در تضاد با قطعنامه‌های بین‌المللی دانستند، شهر قدس را به عنوان پایتخت جدید رژیم صهیونیستی معرفی کرد و دستور داد تا سفارت آمریکا به این شهر منتقل شود.

این تصمیم، موجی از اعتراضات و تظاهرات گسترده در بسیاری از کشورهای عربی ، اسلامی وغربی را در پی داشته و دارد.

بسیاری از تحلیلگران درباره عواقب این تصمیم و آثاری که می تواند در ناامن کردن منطقه خاورمیانه بگذارد، هشدار داده اند.

به گزارش سروش، وضعیت قدس و تصمیم جنجالی ترامپ درباره انتقال سفارتخانه آمریکا از تل آویو به آن، احساسات جامعه مسلمان را جریحه دار کرده و اعتراض های منطقه ای و جهانی گسترده به دنبال داشته است.

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
سپاه نیوز
ارسال دیدگاه