کد خبر:7902
پ
ارگانیک

محصولات ارگانیک صاحب تعاونی می شوند

محصولات ارگانیک از تعاونی ها به فروشگاه ها توزیع می شوند و مردم می توانند صحت و سقم ارگانیک بودن محصولات را از سایت انجمن پیگیری کنند.

محصولات ارگانیک از تعاونی ها به فروشگاه ها توزیع می شوند و مردم می توانند صحت و سقم ارگانیک بودن محصولات را از سایت انجمن پیگیری کنند.

 

 

به گزارش سروش، نایب رئیس انجمن ارگانیک ایران از تاسیس تعاونی تخصصی محصولات ارگانیک ظرف روزهای آینده خبر داد.

 

برگزاری دهمین جشنواره محصولات ارگانیک

هرام نظری نایب رئیس انجمن ارگانیک ایران در دهمین جشنواره ارگانیک برگزار شد، با تاکید بر اینکه بحث ارگانیک یک کار ملی است، اظهار کرد: بودجه ای برای محصولات ارگانیک تعریف نمی شود و بهتر است از محصولات ارگانیک حمایت شود.

 

ایران سومین کشور سرطان خیز جهان

وی گفت: طبق آمار ایران سومین کشور سرطان خیز جهان است و عامل اصلی آن منابع غذایی و هوایی است که در کشور مصرف می‌شوند.

 

نایب رئیس انجمن ارگانیک ایران گفت: بهتر است اجازه ورود محصولات تراریخته به کشور داده نشود و یا اگر نمی توان مانع شد برچسبی روی محصولات نصب شود تا مصرف کننده از تراریخته بودن آن آگاه باشد. ما مدیون نسل آینده هستیم و باید به فکر آن‌ها باشیم.

 

به گزارش سروش، نظری در پایان تصریح کرد: تعاونی تخصصی ارگانیک را راه اندازی کردیم و در آینده ای نزدیک به ثبت می رسد. از همه ارگان‌ها و نهادهای مسئول تقاضای حمایت از این تعاونی را داریم. محصولات ارگانیک از همین تعاونی به فروشگاه ها توزیع می شوند و مردم می توانند صحت و سقم ارگانیک بودن محصولات را از سایت انجمن پیگیری کنند.

 

انتهای پیام///

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه