کد خبر:8123
پ
دانشگاه

دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیشترین آمار گردشگردی را دارد

دانشگاه علوم پزشکی مشهد به طور متوسط به ۹۰ گردشگر خدمات بهداشتی – درمانی ارائه می دهد.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد به طور متوسط به ۹۰ گردشگر خدمات بهداشتی – درمانی ارائه می دهد.

 

 

به گزارش سروش، به طور متوسط ماهیانه ۹۰ نفر با عنوان گردشگران سلامت به مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مراجعه می‌کنند.

 

 

سید جواد موسوی، معاون اداری مالی دانشگاه علوم پزشکی مشهد،اظهار کرد: شهر مقدس مشهد در منطقه خاصی واقع شده است و اکثر مسافران و زواران‌ امام رضا(ع) علاوه بر زیارت، به قصد انجام کارهای درمانی به این شهر مراجعه می‌کنند و خوشبختانه باید بگویم که دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای گردشگران سلامت زیادی از کشورهای منطقه است.

 

 

 وی بیان کرد: این دانشگاه یکی از مراکز مجهز پزشکی در شمال شرق کشور محسوب می‌شود و بیمارانی از کشورهای کویت، یمن، آسیا میانه،‌ افغانستان، عراق، ترکمنستان‌ و دبی تحت عنوان گردشگران سلامت به این شهر سفر می‌کنند.

 

 

بدهی ۱۰ ماه سازمان بیمه‌گر به مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

 موسوی با بیان اینکه، به طور متوسط ماهیانه ۹۰ نفر  برای انجام کارهای درمانی خود تحت عنوان گردشگران سلامت به دانشگاه علوم پزشکی مشهد مراجعه می‌کنند، افزود: با وجود همه مشکلات و بدهی بیمه‌ها وضعیت خوبی نسبت به پرداخت طلب کارکنان بهداشت و درمانش دارد و عقب ماندگی کارانه‌ها در حدود ۵ ماه است.

 

 

به گزارش سروش، وی در پایان یادآور شد: بدهی سازمان‌های بیمه‌گر به مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حدود ۱۰ ماه است که برای برطرف شدن زنجیره سلامت باید فکری به حال بدهی بیمه‌ها کرد.

 

انتهای پیام///

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه