کد خبر:8361
پ
گاز

حذف تعرفه آبونمان از قبوض جدید

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران از حذف آبونمان از قبوض جدید خبر داد و اعلام کرد، فرایند حذف آبونمان از قبوض گاز آغاز شده است.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران از حذف آبونمان از قبوض جدید خبر داد و اعلام کرد، فرایند حذف آبونمان از قبوض گاز آغاز شده است.

به گزارش سروش، مجید بوجارزاده با اشاره به اینکه این شرکت مجری قانون است، اظهار داشت: براساس اخطاریه دیوان عدالت اداری فرایند حذف آبونمان از قبوض گاز آغاز شده است.

وی ادامه داد: مشترکان نباید انتظار داشته باشند که به یکباره این بند از قبوضشان حذف شود، این فرایند زمان بر خواهد بود اما این نکته را تاکید می کنم که بند آبونمان در قبوض جدید حذف خواهد شد و شرکت ملی گاز مجری قانون خواهد بود.

گفتنی است؛ دیوان عدالت اداری طی اخطاریه ای دو رو گذشته به شرکت ملی گاز ایران ۴۸ ساعت مهلت داد تا نحوه حذف آبونمان را از قبوض گاز اعلام و این بند را از قبوض حذف کند.

امروز مهلت این شرکت به پایان رسید و شرکت ملی گاز کار حذف آبونمان، از قبوض مشترکان گاز را آغاز کرده است.

سی‌ویکم مردادماه امسال روابط عمومی دیوان عدالت اداری اعلام کرد هیأت عمومی دیوان براساس بخشنامه شماره ۳/م/۸۴۲۰۳ مورخ ۹۱/۶/۲۶ ستاد هدفمند کردن یارانه‌ها و شرکت ملی گاز اخذ آبونمان از مشترکین را خلاف قانون تشخیص داده و ابطال کرده است.

دو روز بعداز رأی دیوان عدالت اداری، یعنی دوم شهریورماه امسال شرکت ملی گاز ایران به اعلام روابط عمومی دیوان عدالت اداری مبنی بر صدور حکم جدید از سوی این دیوان در خصوص حذف آبونمان از قبوض گاز واکنش نشان داد.

شرکت ملی گاز ایران در واکنش به رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری درباره این‌که «دریافت آبونمان، از مشترکان شرکت ملی گاز خلاف قانون تشخیص داده شد»، اعلام کرد: “هنوز این موضوع به‌صورت مکتوب و قانونی به شرکت ملی گاز ابلاغ نشده است”.

به گزارش سروش، مجید بوجارزاده سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در این خصوص گفت: “شرکت ملی گاز تابع قانون است و در صورت ابلاغ قانونی از سوی مراجع ذی‌صلاح اقدام خواهد کرد”.

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه