کد خبر:8397
پ
داماد
ماجرای علاقه داماد ترامپ به نتانیاهو

داماد ترامپ نتانیاهو را عمو صدا می‌زند!

داماد ترامپ یک صهیونیست یهودی است که حتی با آقای نتانیاهو روابط شخصی دارد و آنقدر این روابط عمیق است که نتانیاهو را عموی خود می‌داند.

داماد ترامپ یک صهیونیست یهودی است که حتی با آقای نتانیاهو روابط شخصی دارد و آنقدر این روابط عمیق است که نتانیاهو را عموی خود می‌داند. یکی دیگر از مواضع آقای ترامپ وقتی ظاهر شد که وی «کوشنر» را که دامادش است، برای تحقق اهدافش به خاورمیانه فرستاد.

به گزارش سروش، ناصر ابوشریف نماینده جهاد اسلامی در گفت وگو با رسانه‌ها در مورد روابط ویژه داماد ترامپ با سران رژیم صهیونیستی گفت: «ما در جنبش جهاد اسلامی فلسطین و همچنین سایر جنبش‌های مقاومت فلسطینی با مواضع آقای ترامپ و منویات ایشان و همچنین منویات رژیم صهیونیستی علیه مقدسات و همچنین قدس و مساله فلسطین آشنا هستیم. در واقع دشمنی ترامپ با مسلمانان کاملا آشکار است و بر کسی پوشیده نیست. موضع آقای ترامپ همیشه در زمینه دشمنی با ملت‌های عربی و اسلامی ثابت بوده است. در جریان تبلیغات انتخاباتی ایشان همیشه بر این دشمنی تاکید داشتند.»

داماد ترامپ نتانیاهو را عموی خود می داند!

به گزارش سروش، وی افزود «یکی دیگر از مواضع آقای ترامپ وقتی ظاهر شد که ایشان آقای «کوشنر» را که دامادشان هستند را برای تحقق اهدافشان به منطقه فرستادند. وی یک صهیونیست یهودی است و حتی با آقای نتانیاهو روابط شخصی دارد و آنقدر این روابط عمیق است که نتانیاهو را عموی خود می‌داند.»

 

 

انتهای پیام///

منبع
فردا
ارسال دیدگاه