کد خبر:8372
پ
جوش شیرین

درخشانی موها و شادابی پوست با استفاده از جوش شیرین

درخشانی موها با شادابی پوست رابطه مسقیم دارد و در آبی که با آن حمام می‌کنید، جوش شیرین حل کنید, موها و پوست بدن خود را به‌ آرامی ماساژ دهید

درخشانی موها با شادابی پوست رابطه مسقیم دارد و در آبی که با آن حمام می‌کنید، جوش شیرین حل کنید, موها و پوست بدن خود را به‌ آرامی ماساژ دهید

 

به گزارش سروش، یک متخصص طب ایرانی گفت: در آبی که با آن حمام می‌کنید، جوش شیرین حل کنید, موها و پوست بدن خود را به‌ آرامی ماساژ دهید که این امر موجب درخشانی موها و شادابی پوست بدن شما خواهد شد.

 

الهام اختری درباره جوش شیرین و کاربردهای آن اظهار کرد: یکی از کاربردهای خوب جوش‌شیرین، شست‌وشوی میوه‌‌ها و سبزی‌ها است، می‌توان با اضافه کردن یک قاشق غذاخوری جوش شیرین به ۱۰ لیتر آب, میوه‌ها و سبزی‌ها را ضدعفونی کرد.

 

وی افزود: در کاهش التهاب ناشی از گزش حشرات و جوش‌های مناطق مختلف بدن نیز ضماد جوش شیرین و آب توصیه می‌شود.

درخشانی موها و شادابی پوست با جوش شیرین

این متخصص طب ایرانی تصریح کرد: در آبی که با آن حمام می‌کنید نیز می‌توانید جوش شیرین حل کنید, موها و پوست بدن خود را به‌آرامی ماساژ دهید که این امر موجب درخشانی موها و شادابی پوست بدن شما خواهد شد.

 

اختری عنوان کرد: شست‌وشو و ضدعفونی مسواک، شانه و برس سر در آب گرمی که جوش شیرین دارد, مفید است.

 

وی خاطرنشان کرد: جوش شیرین را اگر همراه خمیر دندان با کمک یک فویل آلومینیومی روی دندان ۵ دقیقه ضماد کنید؛ دندان‌ها سفید می‌شود همچنین در زخم‌های دهانی غرغره با آب گرم و جوش شیرین توصیه می‌شود.

 

این متخصص طب ایرانی یادآور شد: نشستن در جوش ‌شیرین به طبیعی شدن ترشحات زنانگی کمک می‌کند.

انتهای پیام///

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه