کد خبر:8381
پ
تلگرام

۴۰میلیون کاربر تلگرامی در ایران/ قیمت ۳ تا ۵ میلیارد دلاری پیام رسان تلگرام

تلگرام در ایران ۴۰ میلیون کاربر دارد. به گفته موسس این پیام‌رسان، هرچند قیمت تخمینی تلگرام ۳تا ۵ میلیارد دلار است، اما آن را نمی فروشد.

موسس تلگرام در مصاحبه ای اعلام کرد: این پیام رسان در ایران ۴۰ میلیون کاربر دارد. همچنین او اعلام کرد هرچند تخمین قیمت تلگرام ۳تا ۵ میلیارد دلار است اما آن را نمی فروشد.

۴۰ میلیون کاربر پیام رسان تلگرام در ایران

تلگرام در ایران ۴۰ میلیون کاربر دارد. به گفته موسس این پیام‌رسان، هرچند قیمت تخمینی تلگرام ۳تا ۵ میلیارد دلار است، اما آن را نمی فروشد.

به گزارش سروش، به نقل از بلومبرگ، خبرنگار این وب سایت با پاول دوروف؛ موسس تلگرام در دبی مصاحبه ای انجام داده و به موضوعات مختلفی از جمله تعداد کاربران این پیام رسان در این پرداخته است. دوروف در این مصاحبه گفت: تلگرام در سراسر جهان حدود ۱۸۰ میلیون کاربر دارد که فقط ۴۰ میلیون نفر از آنها در ایران زندگی می کنند. به گفته او بیش از ۵۰۰ هزار کانال فارسی در تلگرام وجود دارد.

همچنین در این مصاحبه او عنوان کرده قصد دارد سال آتی «خبری بزرگ» را اعلام کند.

حذف پیام ها و محتویات تروریستی

از سوی دیگر دوروف در ادامه مصاحبه اعلام کرد  مشغول ایجاد نوعی قابلیت جستجو در تلگرام است تا پیام ها و محتویات تروریستی را حذف کند.

این درحالی است که دوروف درباره پیشنهادهای خرید تلگرام از سوی برخی برندهای برتر در سیلیکون ولی گفت: درخواست های فروش این پیام رسان را همچنان رد خواهم کرد. تخمین خریداران از ارزش تلگرام ۳تا ۵ میلیارد دلار است. البته نام آنها را فاش نمی کنم.

به گزارش سروش، او در این باره افزود: تلگرام را حتی به قیمت ۲۰میلیارد دلار هم نمی فروشم. این یک ضمانت مادام العمر است.

 

انتهای پیام///

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

کلید مقابل را فعال کنید