اخبار برگزیده

کد خبر:8818
پ
بودجه
سخنگوی دولت:

شخصا مسوول بودجه هستم، اگر اشتباه می کنم بگویید که برگردم.

نوبخت در گردهمایی دانشجویان و جوانان حزب اعتدال و توسعه با اذعان به اینکه بیماری مزمن اقتصادی در کشور وجود دارد، تاکید کرد اقتصاد کشور با دارو درمان نمی‌شود و باید دست به جراحی بزرگی زد.

سخنگوی دولت در گردهمایی دانشجویان و جوانان حزب اعتدال و توسعه، حاضر و در خصوص مسائل مختلف کشور از جمله بودجه و اقتصاد کشور به سخنرانی پرداخت.

به گزارش سروش، نوبخت در صحبت‌های خود در خصوص بودجه، با اذعان به اینکه بیماری مزمن اقتصادی در کشور وجود دارد، تاکید کرد، اقتصاد کشور با دارو درمان نمی‌شود و باید دست به جراحی بزرگی زد.

 وی در ادامه اضافه کرد: ولی راه حل دیگری وجود دارد که می توانیم دست بر روی دست بگذاریم و دو سه سال آینده را نیز بگذرانیم و همین بیماری مزمن را با رعایت امانت به دولت بعد بسپاریم.

محمد باقر نوبخت در بخشی از صحبت‌های خود به نرخ ارز نیز اشاره کرد و در این مورد، گفت: رییس جمهوری از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است

رئیس سازمان برنامه و بودجه در ادامه صحبت‌های خود گفت:

 از همه می خواهیم انتقاد کنند و هیچ‌کس در زمینه بودجه مسوول نیست بلکه خودم به عنوان محمد باقر نوبخت شخصا مسوول بودجه هستم و اگر اشتباه می کنم بگویید که برگردم.

به گزارش خبرنگار سروش سخنگوی دولت در بخش دیگری از صحبت‌های خود به موضوع اشتغال اشاره کرد و گفت:

در بودجه سال آینده پیش بینی ۹۸۰ هزار فرصت جدید شغلی را کرده‌ایم، زیرا در هر خانه‌ای که می‌روید حداقل سه بیکار تحصیل کرده وجود دارد.

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه