اخبار برگزیده

کد خبر:8650
پ
چوگان

داستان دنباله‌دار رئیس سابق فدراسیون چوگان

در پی ادعای رئیس سابق فدراسیون چوگان، مبنی بر تهدید به انتشار عکس های خصوصی اش، معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، سخنان وی را تکذیب کرد.

در پی ادعای رئیس سابق فدراسیون چوگان ، مبنی بر تهدید به انتشار عکس های خصوصی اش، معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، سخنان وی را تکذیب کرد.

به گزارش سروش، گلنار وکیل‌گیلانی رییس برکنار شده فدراسیون چوگان، قبلا در اظهاراتی مرتبط با محمرضا داورزنی؛ معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، چنین ادعا کرده بود:

«ایشان (داورزنی) چندین بار بنده را به دفتر خودش فراخواند و هربار می‌گفت که اگر استعفا ندهم، عکس‌های خصوصی‌ام در تلگرام منتشر خواهد شد! او عملا بنده را تهدید کرد و می‌گفت که چرا در عکس‌ها حجاب ندارم و من هربار توضیح می‌دادم که آن عکس‌ها کاملا خصوصی هستند و بدون اجازه من عکس‌ها را برای شما فرستاده اند، اما او توجهی به توضیحات من نمی‌کرد و رییس حراست وزارت ورزش و برخی کارمندان مثل خانم دکتر محمدیان هم در جریان تهدید ایشان هستند.

تکذیب اظهارات رئیس سابق فدراسیون چوگان

در پی این اظهارات معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان سخنان رئیس سابق فدراسیون چوگان را تکذیب کرد.

به گزارش سروش، محمدرضا داورزنی با رد اظهارات رئیس سابق فدراسیون چوگان اظهار داشت: تقاضای برکناری خانم وکیل‌گیلانی به دلیل سو مدیریت و عدم رعایت شئونات مدیریتی با امضای اعضای مجمع فدراسیون چوگان در اختیار ما قرار گرفت و اسناد آن هم موجود است.

وی در پایان تاکید کرد: اظهارات کذب وی را از طریق محاکم قضایی پیگیری می‌کنیم و ان‌شاالله با تعیین رئیس جدید فدراسیون چوگان توسط مجمع، حاشیه‌هایی از این دست جمع خواهد شد و آرامش این رشته بیش‌تر حفظ می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه