کد خبر:8573
پ
بازار

شناسایی ۷۳۰۰ ساختمان ناایمن در پایتخت

شناسایی ساختمان های ناایمن در تهران حدود ۷۳۰۰ عدد می باشد که تقریبا ۱۰ پاساژ در منطقه ۱۱ و ۱۲ در اولویت هستند که به آن‌ها اخطار داده شده و خواستیم که دستورالعمل ها را رعایت کنند.

شناسایی ساختمان های ناایمن در تهران حدود ۷۳۰۰ عدد می باشد که تقریبا ۱۰ پاساژ در منطقه ۱۱ و ۱۲ در اولویت هستند که به آن‌ها اخطار داده شده و خواستیم که دستورالعمل ها را رعایت کنند.

 

به گزارش سروش، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: با شناسایی ۷۳۰۰ ساختمان ناایمن در تهران چند مورد از این ساختمان‌ها به دلیل ناایمن بودن پلمپ شدند.

 

۷۳۰۰ ساختمان ناایمن در تهران شناسایی شده است

زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه حدود ۷۳۰۰ ساختمان ناایمن در تهران شناسایی شده است، اظهار کرد: بخشی از این ساختمان‌ها بسیار پرخطر، برخی پرخطر و تعدادی هم کم خطر هستند که پس از هماهنگی‌های لازم با دستگاه قضایی با اولویت‌بندی که صورت گرفت اخطار لازم را به آن‌ها ابلاغ کردیم.

 

 

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه از میان ۷۳۰۰ ساختمان چند مورد از ساختمان‌ها و پاساژ‌ها به دلیل شدت ناایمن بودن پلمپ شدند، اظهار کرد: تقریبا ۱۰ پاساژ در منطقه ۱۱ و ۱۲ در اولویت هستند که به آن‌ها اخطار داده شده و خواستیم که دستورالعمل ها را رعایت کنند.

 

 

وی با بیان اینکه بخشی از این پاساژها اقدام کردند و پیشرفت‌های خوبی داشتند،گفت: چند مورد تمکین نکردند که با دستور مرجع قضایی پلمپ شدند.

 

بازار تهران به خاطر گستردگی از چالش‌های زیادی برخوردار است

صدراعظم نوری در ادامه بازار تهران را هم یکی از مکان هایی برشمرد که ناایمن شناخته شده‌اند و گفت: بازار تهران به خاطر گستردگی و تعدد مشاغلی که دارد از چالش‌های زیادی برخوردار است که رسیدگی به وضعیت آن را هم در برنامه خود قرار دادیم.

 

ماموریت‌های کمیته ایمنی این کمیسیونشناسایی ساختمان‌های

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست، و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های کمیته ایمنی این کمیسیون شناسایی ساختمان‌های ناایمن است، اظهار کرد: از طریق سازمان آتش‌نشانی این ساختمان‌ها مورد شناسایی و بازدید قرار می‌گیرند.

 

 

به گزارش سروش، وی در پایان تصریح کرد: ساختمان‌هایی که در این بازدیدها بر اساس معیارها ناایمن شناخته می‌شوند طی یک پروسه‌ زمانی مشخصی به مالکان آن‌ها اخطار داده می‌شود که ساختمان ناایمن است و باید ایمن‌سازی کنند.لذا دستورالعمل هایی را تهیه می‌کنیم و در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم و در نهایت اگر تمکین نکنند از طریق مراجع قضایی واحد آن‌ها پلمپ می‌شود.

انتهای پیام///

منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال دیدگاه