اخبار برگزیده

کد خبر:8979
پ
علاء

نقص ایمنی پاساژ علاء الدین را در شرف پلمپ قرار دارد

نقص ایمنی پاساژ علاء الدین باعث شد تا سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر از پلمپ این پاساژ در صورت عدم توجه به اخطارهای آتش نشانی شود.

نقص ایمنی پاساژ علاء الدین باعث شد تا سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خبر از پلمپ این پاساژ در صورت عدم توجه به اخطارهای آتش نشانی شود.

 

به گزارش سروش، معاون ایمنی و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به نقض برخی مسائل ایمنی در پاساژ علاء الدین از پلمپ این پاساژ در صورت عدم توجه به اخطارهای آتش نشانی خبر داد

 

سابقه ۲ آتش سوزی جدی در پاساژ علاء الدین

محمود قدیری با اشاره به اینکه پاساژ علاء الدین سابقه ۲ آتش سوزی جدی را داشته است، گفت: بعد از این آتش سوزی ها تمهیدات ایمنی و تجهیزات خاموش کننده و همچنین پله فرار مناسب در ضلع شرقی این پاساژ ایجاد شد.

پاساژ علاء الدین برخی از مسایل ایمنی را نادیده گرفته است

وی با تاکید بر اینکه مسایل ایمنی باید به صورت پیوسته لحاظ و رعایت شود، افزود: واحدهای تجاری برای حفظ گواهی صادر شده، باید موارد ایمنی را به صورت منظم رعایت کنند، این در حالی است که این واحدها در این پاساژ با جلو آوردن پیشخوان ها، مسیر تردد راهروها را محدود کرده و اجناس قابل اشتعال را نیز در این مسیر قرار داده اند. این در حالی است که پاساژ علاء الدین برخی از مسایل ایمنی را نادیده گرفته است که باید برای حفظ گواهی ایمنی موارد ذکر شده را اصلاح کند.

معاون ایمنی و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد:در بازدیدی که از این پاساژ صورت گرفته است، در هر طبقه بیش از ۵۰ واحد تجاری با جلو آوردن پیشخوان ها مسیر فرار مراجعه کنندگان را اشغال کرده اند که مقرر شد اخطاری در این مورد صادر شود.  

نظارت ایمنی سازمان آتش نشانی بر پاساژ علاء الدین

قدیری با بیان اینکه کسبه پاساژ علاء الدین برای افزایش مساحت ملک تجاری خود جان مردم را به خطر می اندازند، یادآور شد: سازمان آتش نشانی بر رعایت نکات ایمنی نظارت دارد و در صورت امکان تلاش می شود تا با همکاری موارد ایمنی لحاظ شود.

به گزارش سروش، وی در خصوص اینکه ما از پلمپ اماکن تجاری خوشحال نمی شویم، در پایان کرد: اما اگر به اخطارها توجه نشود، به صورت جدی در این زمینه برخورد خواهد شد.

انتهای پیام///

منبع
شهر نوشت
ارسال دیدگاه