کد خبر:12941
پ
تهران۲
رئیس دانشگاه تهران، در نشست نمایندگان شورای صنفی دانشجویان عنوان کرد:

پیگیری وضعیت دانشجویان دستگیر شده با تمام توان

رئیس دانشگاه تهران، با تمام توان و از مراجع مختلف، پیگیر وضعیت دانشجویان دستگیر شده است و برای آزادی هرچه سریع‌تر آنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

رئیس دانشگاه تهران، در نشست نمایندگان شورای صنفی دانشجویان، اظهار داشت که با تمام توان از مراجع مختلف، پیگیر وضعیت دانشجویان دستگیر شده است و برای آزادی هرچه سریع‌تر آنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

درخواست استفاده دانشگاه از تمام ظرفیت‌ها برای آزاد شدن دانشجویان دستگیر شده

به گزارش سروش، در این نشست که دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی و دکتر حسن به‌نژاد، معاون دانشجویی دانشگاه نیز حضور داشتند، نمایندگان شورای صنفی دانشجویان درخواست‌ها و مطالبات دانشجویان را با رئیس دانشگاه در میان گذاشته و خصوصاً در رابطه با دستگیری تعدادی از دانشجویان در حوادث اخیر از دکتر نیلی احمدآبادی خواستند تا دانشگاه از تمام ظرفیت‌های خود برای آزاد شدن دانشجویان دستگیر شده استفاده کند.

دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران، در این نشست، فعالیت‌های صنفی را در دانشگاه بسیار ارزنده خواند و نقش ارتباط نمایندگان دانشجویان و دانشگاه در حل مشکلات را بسیار مهم توصیف کرد.

رئیس دانشگاه تهران با اشاره به رخدادهای اخیر و تاکید بر این نکته که منبع و منشا اتفاقات اخیر، دانشگاه تهران نبوده و شرایط اعتراضی از بیرون وارد دانشگاه شده است، از دانشجویان خواست برای به نتیجه رسیدن پیگیری مسئولان دانشگاه برای آزادی افراد دستگیر شده، همچنان آرامش خود را حفظ کرده و مطالبات خود را از مجاری قانونی پیگیری کنند.

به گزارش سروش، دکتر نیلی احمدآبادی در پایان سخنان خود، ضمن پاسخگویی به برخی پرسش‌های حاضران در جلسه، از نمایندگان شورای صنفی به خاطر پذیرش مسئولیت پیگیری مسائل دانشجویی و صنفی دانشجویان قدردانی کرد و به آنها اطمینان داد که دانشگاه تا حد امکان در رفع دغدغه‌های آنان خواهد کوشید.

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هشت =

کلید مقابل را فعال کنید