کد خبر:13275
پ
برانکو

تمدید قرارداد برانکو با پرسپولیس برای دوفصل دیگر/تصور روزهای خوب آینده هیجان‌انگیز است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس: تصور تکرار روزهای بسیار خوب آینده، هیجان خاصی را در همه ما ایجاد می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هنگام امضای قرارداد جدید خود گفت: تصور تکرار روزهای بسیار خوب آینده، هیجان خاصی را در همه ما ایجاد می‌کند.

به گزارش سروش، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد.

تمدید قرارداد برانکو

پس از مدت‌ها بحث و بررسی درباره تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس، بالاخره این مربی قرارداد خود را با سرخ‌پوشان تهرانی دو فصل دیگر تمدید کرد.

تصور تکرار روزهای بسیار خوب آینده، هیجان خاصی را در همه ما ایجاد می‌کند

برانکو ایوانکوویچ بعد از تمدید قراردادش با پرسپولیس اظهار کرد: در این لحظه از این که می‌توانم همکاری خودم را همچنان با پرسپولیس ادامه دهم و همچنان با بهترین هواداران دنیا باشم، بسیار خوشحالم. تصور تکرار روزهای بسیار خوب آینده، هیجان خاصی را در همه ما ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: من از حمایت هواداران و اعتمادی که باشگاه به من نشان داده است به خصوص از آقای گرشاسبی تشکر می‌کنم و انتظار من و همه پرسپولیسی‌ها این است که همگی در کنار هم و در کنار آقای گرشاسبی و اعضای محترم هیأت مدیره بیش از پیش تلاش کنیم و شاهد رشد و توسعه بیشتر پرسپولیس باشیم. ما این دوران خوب را با قدرت بیشتری ادامه خواهیم داد تا به بهترین هواداران دنیا، شادی، نشاط و شور بیشتری را هدیه کنیم.

به گزارش سروش، برانکو در پایان گفت: من از هواداران پرسپولیس به خاطر تمام حمایت‌ها و عشقی که به پرسپولیس ارزانی می‌کنند، تشکر می‌کنم و امیدوارم پاسخگوی محبت آنها باشم.

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یازده =

کلید مقابل را فعال کنید