کد خبر:15839
پ
۱

تامین ۳۰ درصد گاز مایع مصرفی کشور، از انبار نفت شهید آنجفی اراک

حدود ۳۰ درصد گاز مایع مصرفی کشور از طریق انبار شهید آنجفی اراک حمل و به مبادی مختلف مصرف در کشور ارسال می شود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی گفت : حدود ۳۰ درصد گاز مایع مصرفی کشور از طریق انبار نفت شهید آنجفی اراک حمل و به مبادی مختلف مصرف در کشور ارسال می شود.

به گزارش سروش، به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی، عبدالله گیتی منش با بیان مطلب فوق، گفت : روزانه یک هزار و ۵۵۰ تن گاز مایع توسط ناوگان حمل و نقل به شرکت های موزع گاز مایع حمل می شود.

توزیع ۴۷۰ میلیون کیلوگرم گاز مایع درسطح کشور، تا پایان دی ماه

گیتی منش تصریح کرد : از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه، ۴۷۰ میلیون کیلوگرم گاز مایع درسطح کشور به ویژه در استان های تهران، تبریز، آذربایجان غربی و شرقی، ساری، زنجان، کردستان، ایلام و مرکزی توزیع شده است.

بارگیری حدود ۸۰ دستگاه گازکش از انبار نفت شهید آنجفی در روز

این مقام مسئول خبر داد  : برای انتقال این میزان گاز مایع، به طور متوسط روزانه حدود ۸۰ دستگاه گازکش از انبار نفت شهید آنجفی بارگیری می کنند.

وی یادآور شد که در طول ده ماهه گذشته ۳۹ هزار و ۶۵۹ تن گاز مایع نیز در سطح استان مرکزی توزیع شده است که می تواند در رفاه حال مردم موثر باشد.

به گزارش سروش، مدیر منطقه در پایان ابراز امیدواری کرد : در روزهای باقیمانده فصل زمستان نیز بتوان در این زمینه چون گذشته ارائه خدمت کرد.

 

گاز مایع

 

گاز مایع

انتهای پیام///

منبع
پرتال اطلاع رسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول