کد خبر:15922
پ
برانکو
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس:

هنوز برای گرفتن جشن قهرمانی لیگ زود است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس: بازی به بازی پیش می رویم و فقط به دنبال برد هستیم و تا زمانی که قهرمانی لیگ قطعی نشود، جشنی برپا نمی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران، با اشاره به اینکه هنوز برای گفتن جشن قهرمانی لیگ برتر زود است، گفت: در هر دیداری برای کسب سه امتیاز و موفقیت به میدان می رویم.

به گزارش سروش، برانکو در پایان تمرین امروز سرخپوشان پایتخت، اظهار داشت: از اینکه امسال هم در لیگ قهرمانان حضور داریم خوشحال هستم و افتخار بزرگی است که با بهترین های قاره کهن دیدار خواهیم کرد.

دیدارهای نخست همواره سختی خاصی دارد

وی در مورد دیدار با نسف قارشی ازبکستان در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا، توضیح داد: دیدارهای نخست همواره سختی خاصی دارد و البته بازی در خانه نیز خطرناک خواهد بود، چرا که باید در حضور هواداران تنها به برتری دست یابیم.

برانکو ایوانکوویچ در پاسخ به سوالی مبنی بر عدم حضور «محسن مسلمان» در ترکیب تیمش، گفت:اکنون بازیکنان دیگر در اولویت هستند.در دیدارهای اخیر «بشار رسن»، «کمال کامیابی نیا» و «احمد نوراللهی» نیز از ابتدا به میدان نرفته اند و نمی دانم چرا فقط در مورد مسلمان سوال می شود.

وی در مورد مصدومیت «سیدجلال حسینی» و احتمال تغییر در ترکیب تیمش برای دیدار با نماینده ازبکستان، توضیح داد: همواره احتمال تغییرات وجود دارد. البته مصدومیت کاپیتان ما به احتمال فراوان جدی نیست.

تا زمانی که قهرمانی لیگ قطعی نشود، جشنی برپا نمی کنیم

برانکو در مورد قهرمانی احتمالی تیمش در لیگ برتر، گفت: بازی به بازی پیش می رویم و فقط به دنبال برد هستیم و تا زمانی که قهرمانی لیگ قطعی نشود، جشنی برپا نمی کنیم.

وی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس با وجود محرومیت از جذب نفرات جدید، گفت: فهرست نفراتی که باید قرارداد آنان تمدید شود را یک ماه قبل در اختیار باشگاه گذاشته ام.

به گزارش خبرگزاری سروش، سرمربی پرسپولیس در مورد حضور بازیکنانش در تمرینات ریکاوری تیم ملی، عنوان کرد: احترام زیادی برای تیم ملی قائل هستم و البته دوست ندارم بازیکنان ما در آستانه لیگ قهرمانان آسیا از فرم مناسب خود فاصله بگیرند. انتظار داریم با توجه به کمک هایی که به تیم ملی می شود و برنامه هایی که دارد، این تیم در جام جهانی به موفقیت برسد.

انتهای پیام///

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + ده =

کلید مقابل را فعال کنید