کد خبر:15978
پ
رسانه ها

بازتاب راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ در رسانه‌های جهان

راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ در ایران، بازتاب گسترده ای در جهان داشت، به طوری که این موضوع در صدر اخبار رسانه‌های دنیا قرار گرفت.

راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ در ایران، بازتاب گسترده ای در جهان داشت، به طوری که این موضوع در صدر اخبار رسانه‌های دنیا قرار گرفت.

به گزارش سروش، با آغاز مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بسیاری از نشریات آمریکایی از جمله فاکس نیوز، آسوشیتدپرس و ای بی سی نیوز با انتشار گزارشی واحد از این مراسم با شکوه، به حضور پر رنگ مردم ایران اسلامی در خیابان ها و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتراف کردند.

شبکه های تلویزیونی عرب زبان منطقه از جمله الجزیره ، المیادین و المنار دقایقی پس از آغاز راهپیمایی تهران و دیگر شهرهای کشور ، با قطع برنامه های خود این مراسم را به طور زنده پوشش دادند .

خبرگزاری شین هوا نوشت: مردم ایران با شرکت در راهپیمایی، سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند .

 آسوشیتدپرس، شمار مردم تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ را صدها هزار نفر اعلام کرد!

خبرگزاری آسوشیتدپرس آمریکا هم ضمن مخابره حضور گسترده مردم تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶، در تحریفی آشکار شمار راهپیمایی کنندگان را صدها هزار نفر اعلام کرد. آسوشیتدپرس افزود: راهپیمایان ایرانی شعارهای همیشگی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر می دادند .

شبکه « ای بی سی نیوز» آمریکا هم اعلام کرد: مردم ایران در سالگرد پیروزی انقلاب خیابان های سراسر کشور را به لرزه درآوردند.

شبکه روسیا الیوم با پوشش راهپیمایی های گسترده ایران اعلام کرد: ایرانی ها با برپایی راهپیمایی در شهرهای مختلف، سالروز پیروزی انقلاب‌شان را گرامی داشتند.

نشریه دِ نیشین پاکستان با انتشار گزارش تفصیلی از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در کشورمان نوشت: مردم ایران از شهرهای مختلف از سرتاسر این کشور هر ساله روز پیروزی ملت که منجر به خاتمه حاکمیت پادشاهی دست نشانده آمریکا یعنی پهلوی شد را جشن می گیرند.

پایگاه لبنانی النشره به انتشار بازتاب راهپیمایی های سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و اعلام کرد راهپیمایی‌ها در شهرهای مختلف به صورت میلیونی برگزار شد.

پایگاه لبنانی العهد هم نوشت: از همان ساعات اولیه امروز مردم ایران در نقاط مختلف این کشور راهپیمایی برگزار کردند.

شبکه سی ان ان نیز نوشت: میلیون ها ایرانی برای گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گردهم آمدند.

اقدام شبکه‌های معاند از جمله بی بی سی فارسی

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ؛ شبکه‌های معاند از جمله بی بی سی فارسی با برجسته کردن اغتشاشات اخیر؛ تلاش کردند دستاوردهای جمهوری اسلامی در عرصه های داخلی و خارجی را به چالش بکشانند .

رسانه های معتبر روسیه نیز، حضور گسترده ملت ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن را به صورت گسترده پوشش دادند.

انتهای پیام///

منبع
شبکه خبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید