کد خبر:16007
پ
سردار سلیمانی
سردار قاسم سلیمانی:

نوشیدن جام زهر در مقابل آمریکا، جان ایران را می‌گیرد

سردار سلیمانی: « این چه غفلت بزرگی است که بعضی‌ها بیان می‌کنند که همانطور که امام خمینی (ره) در قطعنامه جام زهر را نوشیدند، رهبرانقلاب هم در مقابل آمریکا باید جام زهر را بنوشند؟ نوشیدن جام زهر در مقابل آمریکا، جان ایران را می‌گیرد.»

سردار سلیمانی در یک پست اینستاگرامی نوشت: « این چه غفلت بزرگی است که بعضی‌ها بیان می‌کنند که همانطور که امام خمینی (ره) در قطعنامه جام زهر را نوشیدند، رهبرانقلاب هم در مقابل آمریکا باید جام زهر را بنوشند؟ نوشیدن جام زهر در مقابل آمریکا، جان  ایران را می‌گیرد.»

به گزارش سروش، صفحه اینستاگرام منتسب به حاج قاسم سلیمانی، قسمت هایی از سخنرانی وی را در جمع مردم کرمان، منتشر کرد.

پست اینستاگرامی قاسم سلیمانی

سردار قاسم سلیمانی در مراسم رسمی یوم‌الله۲۲ بهمن در کرمان حضور پیدا کرد و به  سخنرانی پرداخت. در همین زمینه صفحه اینستاگرام منتسب به حاج قاسم سلیمانی قسمت هایی از سخنرانی وی را در جمع مردم کرمان منتشر کرد.

در این سخنرانی سردار سلیمانی به صحبتهای برخی افراد مبنی بر اینکه امام خمینی (ره) با امضاء قطعنامه جنگ، جام زهر را نوشیدند و رهبر معظم انقلاب هم در مقابل برجام باید چنین کاری را انجام دهند، واکنش نشان داد و این طرز تفکر را غفلت بزرگی دانست.

به گزارش خبرگزاری سروش، سردار سلیمانی نوشت:

« این چه غفلت بزرگی است که بعضی‌ها بیان می‌کنند که همانطور که امام خمینی (ره) در قطعنامه جام زهر را نوشیدند، رهبرانقلاب هم در مقابل آمریکا باید جام زهر را بنوشند؟ نوشیدن جام زهر در مقابل آمریکا، جان  ایران را می‌گیرد.»

 نوشیدن جام زهر

انتهای پیام///

منبع
سروش
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + هشت =

کلید مقابل را فعال کنید