کد خبر:16138
پ
علی کریمی

قیام یک‌نفره علی کریمی و اشتباه استراتژیک کی‌روش

مناظره محمدرضا ساکت و علی کریمی ، بازنده ای جز کارلوس کی‌روش که با پیامک عجولانه‌اش بازنده غایب میدان بود، نداشت.

مناظره محمدرضا ساکت و علی کریمی ، بازنده ای جز کارلوس کی‌روش که با پیامک عجولانه‌اش بازنده غایب میدان بود، نداشت.

به گزارش سروش، علی کریمی در مناظره با محمدرضا ساکت به موارد بسیاری اشاره کرد. او از قراردادهای عجیب در فدراسیون گفت تا به تیم های ملی رسید و قرارداد کارلوس کی‌روش و البته دستیارانش را مورد سوال قرار داد. همین موضوع هم باعث شد تا کی‌روش در ابتدا بخواهد روی خط برنامه بیاید و بعد با فرستادن یک پیامک برای عادل فردوسی‌پور بدون حضور در میدان پاسخ کریمی را بدهد.

پیامک عجولانه کی روش و بزدل خظاب قرار دادن علی کریمی

پاسخی که به نظر می آید خیلی عجولانه نوشته شده بود و واژه «بزدل» در آن که خطاب به کریمی گفته بود حسابی بولد شد و باعث شد تا هواداران وی با حضور در پیج شخصی سرمربی تیم ملی با هشتگ علی کریمی و کریمی تنها نیست اعتراض خود را به کارلوس کی‌روش نشان بدهد.

به گزارش خبرگزاری سروش، کی‌روش خیلی زود متن پیامکی که برای عادل فردوسی پور فرستاده بود را هم در فیس بوکش منتشر کرد تا در کمتر از یک ساعت بیش از ۳۰۰ کامنت برایش بیاید که اکثرا از سوی هواداران علی کریمی و در انتقاد به سرمربی تیم ملی بود. (معدل کامنت پست های فیس بوک کارلوس کی روش بین ۵۰ تا ۱۰۰ پیامک است) این اتفاق که احتمالا صبح فردا شدیدتر هم خواهد شد نشان می دهد که مناظره محمدرضا ساکت و علی کریمی بازنده ای داشته که بدون حضور در میدان و تنها با یک پیامک نتیجه را از دست داده است.

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید