کد خبر:16166
پ
غلامی
وزیر علوم:

موضوع مرگ استاد دانشگاه امام صادق(ع) در حال پیگیری است

وزیر علوم: موضوع مرگ استاد دانشگاه امام صادق(ع) یک بحث اداری است که در این مورد شکایت شده و در حال پیگیری است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: موضوع مرگ استاد دانشگاه امام صادق(ع) یک بحث اداری است که در این مورد شکایت شده و در حال پیگیری است.

مرگ استاد دانشگاه امام صادق(ع)، در حال پیگیری است

به گزارش سروش، منصور غلامی در حاشیه برگزاری شصت ویکمین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه سراسر کشور در دانشگاه الزهرا(س) در جمع خبرنگاران افزود: این مساله از سوی وزارت علوم در حال پیگیری است.

این فرد یکی از متهمان جاسوسی بوده است

دادستان تهران پیشتر اعلام کرد که شماری از فعالان محیط زیست به اتهام جاسوسی و جمع‌آوری اطلاعات طبقه‌بندی شده بازداشت شده اند.

جعفری دولت آبادی در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، درباره کاووس سید امامی گفت: این فرد یکی از همان متهمان بوده و با توجه به اینکه می‌دانسته است اعترافات زیادی هم علیه وی شده و هم خود اعترافاتی داشته متاسفانه در زندان دست به خودکشی زده است.

حذف کنکور و جایگزینی مدل جدید

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر علوم همچنین با بیان اینکه برای حذف کنکور باید یک مدل جدید جایگزین شود، اظهار کرد: این جایگزینی بویژه برای رشته هایی که داوطلب زیاد دارد باید انجام شود.
غلامی تصریح کرد: همچنین باید فرصتی به بخش دانش آموزی داده شود و آموزش و پرورش برنامه هایی را برای تلاش دانش آموزان برای ارتقای سطح تحصیلی خود قبل از ورود به دانشگاه طراحی کنند.

انتهای پیام///

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

کلید مقابل را فعال کنید