کد خبر:18778
پ
۶۳۵۹۸۶۹۷۴۴۲۶۳۸۷۱۹۳

تکمیل مسکن مهر آبادان تا خرداد ماه سال آینده

مبلغ ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تکمیل پروژه مسکن مهر آبادان تخصیص یافت.

مبلغ ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تکمیل پروژه مسکن مهر آبادان تخصیص یافت.

به گزارش سروش، جلیل مختار در آئین کلنگ زنی پروژه زیر ساخت‌های معابر سایت ۱۱۸ هکتاری مسکن مهر آبادان عنوان کرد: مسکن مهر آبادان از جمله پروژه‌های بر زمین مانده‌ای است که سال‌های بسیاری، هیچ نهاد و یا ارگانی برای حل مشکلات آن به این حوزه وارد نشده؛ در همین راستا نمایندگان مجلس شورای اسلامی تعاملاتی با چندین بانک به منظور تامین اعتبار و اتمام این پروژه انجام داده‌اند.

وی با اشاره به همکاری نکردن برخی بانک‌ها در این خصوص گفت: به عنوان مثال یک بانک که باید اعتباری یک میلیاردی برای این پروژه در نظر می‌گرفت، تنها ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده است.

*** سازمان منطقه آزاد اروند باید اعتباری را در قالب تفاهم نامه به امضا برساند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مبلغ ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار از سوی اداره راه و شهرسازی شهرستان، برای تکمیل پروژه مسکن مهر آبادان تخصیص یافته که این اعتبار محقق شده؛ از سازمان منطقه آزاد اروند نیز انتظار می‌رود تا به این موضوع ورود کند.

مختار گفت: سازمان منطقه آزاد اروند، برای جبران خسارت و عقب افتادگی این پروژه باید همچون اداره راه و شهرسازی شهرستان اعتباری را در قالب تفاهم نامه به امضا برساند.

به گزارش خبرگزاری سروش، مختاردر پایان افزود: بر اساس آخرین جلسه گرفته شده در وزارت راه و شهرسازی، مقرر شد تا در خرداد ماه سال آینده، تعداد بسیاری از خانه‌های مسکن مهر آبادان تکمیل و در اختیار متقاضیان قرار بگیرند.

انتهای پیام///

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 9 =

کلید مقابل را فعال کنید