کد خبر:18776
پ
خوزستان
استاندار خوزستان:

تجهیز ستاد مدیریت بحران استان خوزستان به تجهیزات مانیتورینگ و پایش

ستاد مدیریت بحران استان به تجهیزات مانیتورینگ و پایش کامل نقاط در استان تجهیز شد.

 استاندار خوزستان گفت: ستاد مدیریت بحران استان به تجهیزات مانیتورینگ و پایش کامل نقاط در استان تجهیز شد.

به گزارش سروش، دکتر غلامرضا شریعتی روز یکشنبه ۲۰ اسفندماه در حاشیه گردهمایی مدیران بحران استان ها در اهواز در جمع خبرنگاران گفت: ساختمان جدید اداره کل مدیریت بحران استان تا سال گذشته پیشرفت قابل ملاحظه ای داشت اما تکمیل نشده بود  و با اقدامات انجام شده آن را به سرعت تکمیل کردیم.

تجهیز ساختمان اداره کل مدیریت بحران به دستگاه های مانیتورینگ و پایش

استاندار خوزستان افزود: امسال این ساختمان را به دستگاه های مانیتورینگ و پایش کامل نقاط مختلف اهواز و استان تجهیز نمودیم البته برخی دیگر از تجهیزات مورد نیاز مدیریت بحران در حال خرید است.

شریعتی با اشاره به لزوم تدوین یک بسته جامع برای مقابله با بحران های مختلف در استان تاکید کرد: آنچه مدنظر است لزوم انجام یک مطالعه دقیق و جامع از بحران های مختلف در استان است تا بر مبنای آن مناطق مختلف به تناسب و فراوانی احتمال وقوع هر بحران منطقه بندی شود و در هر منطقه مرکزی را به عنوان شعبه مدیریت بحران استان ایجاد نماییم و تجهیزات لازم را در آن مناطق تامین نماییم چرا که اگر بنا باشد همه امکانات در اهواز تجمیع باشد امکان رسیدگی به مناطق با فاصله زمانی بیشتری رخ می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری سروش، استاندار خوزستان در پایان یادآور شد: خوزستان ظرفیتی غیر قابل کتمان است و تمام استعدادهای کشوری را دارد و به همین علت امکان وقوع اکثر بلایای کشور را دارد و از این بابت باید عمده تجهیزات کشور هم برای مقابله با بحران را در خود داشته باشد.

انتهای پیام///

منبع
استانداری خوزستان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 19 =

کلید مقابل را فعال کنید