کد خبر:18783
پ
بهاره

نمایشگاه کالای بهاره اهواز فردا آغاز به کار می‌کند

نمایشگاه کالای بهاره اهواز از فردا ۲۱ اسفندماه به مدت ۶روز در محل نمایشگاه بین المللی اهواز برپا خواهد شد.

معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: نمایشگاه کالای بهاره اهواز از فردا ۲۱ اسفندماه به مدت ۶روز در محل نمایشگاه بین المللی اهواز برپا خواهد شد.

به گزارش سروش، ابراهیم نجفیان در گفت‌وگو با رسانه‌ها اظهار کرد: در نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره شهرستان اهواز حدود ۲۲۰ غرفه حضور دارند که اقلام ضروری و مورد نیاز مردم را در ایام عید عرضه می کنند.

وی افزود: پوشاک، کیف و کفش، لواز بهداشتی و آرایشی، مواد غذایی، آجیل و خشکبار و سایر اقلام ضروری مورد نیاز مردم در این نمایشگاه عرضه و به فروش خواهد رسید.

جلوگیری از حضور واحدهای بدون مجوز


معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: بیشتر واحدهای عرضه کننده محصولات در این نمایشگاه از درون استان هستند و تعداد واحدهایی که از خارج استان در این نمایشگاه حضور دارند، بسیار اندک است.

نجفیان بیان کرد: اگر واحدی نیز از خارج استان حضور داشته باشد، قطعا نمایندگی درون استان درگیر این مساله است و در نمایشگاه حضور دارد. بیشتر واحدهایی که در نمایشگاه محصولات خود را عرضه می کنند، از واحدهای مجوزدار درون استان هستند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه سعی شده است تا واحدهای بدون مجوز به هیچ وجه در نمایشگاه حضور پیدا نکنند.

برگزاری نمایشگاه کالای بهاره اهواز ، از فردا ۲۱ اسفندماه به مدت ۶روز


معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: نمایشگاه کالای بهاره اهواز از فردا ۲۱ اسفندماه به مدت ۶روز تا ۲۶اسفندماه در محل نمایشگاه بین المللی اهواز برپا خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری سروش، نجفیان در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۶الی ۲۳ از غرفه های این نمایشگاه دیدن کنند.

انتهای پیام///

منبع
ایسنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 18 =

کلید مقابل را فعال کنید