کد خبر:19556
پ
n82712547-71957452
استاندار اردبیل

تصویب ۶۲۶میلیارد تومان طرح اشتغال

استاندار اردبیل از تصویب ۶۲۶میلیارد تومان طرح اشتغال در استان خبر داد.

استاندار اردبیل از تصویب ۶۲۶میلیارد تومان طرح اشتغال در استان خبر داد.

به گزارش سروش، مهندس اکبر بهنام جو در آخرین جلسه کارگروه تخصصی استان اردبیل در سال۹۶ اظهار داشت: همه مدیران و کارکنانی که در رابطه با تسهیلات اشتغال پایدار و فراگیر دخیل هستند باید در کوتاهترین زمان به بهترین نتیجه برسند و ولی نعمتان خود را به دردسر نیاندازند.

وی افزود: بانک‌های عامل و دستگاه‌های متولی باید با شرایط مطلوبی که ایجاد شده با جذب سرمایه گذار و متولیان اشتغال، رونق اقتصادی را در استان ایجاد کنند.

رییس کارگروه تخصصی اشتغال استان اردبیل افزود: در سال۹۷ پنجره واحد در استانداری اردبیل ایجاد می‌شود، مدیران کل یا نمایندگان تام الاختیار آنها و همچنین نمایندگان بانک های عامل باید به مردم پاسخگو باشند و در کوتاهترین زمان ممکن مشکلات آنها حل شود.

وی با اشاره به اینکه از میزان مصوب و طرح های آماده پرداخت رقم ناچیزی پرداخت شده افزود: کارشناسان امر بایستی مشکلات و موانع اعطای تسهیلات را شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام کنند.

.

*** خرید ۴ دستگاه کمپاین بسیار پیشرفته برای بخش کشاورزی

.

مهندس بهنام جو افزود: برای اشتغال فراگیر میزان وام ها برای سرمایه گذاران در استان اردبیل۱۰درصد است و اگر سرمایه گذاری در استان حضور نیابد مسوول این نارسایی اعضای کارگروه است.

به گزارش خبرگزاری سروش، استاندار اردبیل با بیان اینکه به دبیرخانه اشتغال فراگیر در سال جاری۸۵۱میلیارد تومان طرح ارسال شده افزود: از این میزان ۶۲۶میلیارد تومان مصوب و به بانک ها معرفی شده است .

وی از خرید ۴ دستگاه کمپاین بسیار پیشرفته برای بخش کشاورزی خبر داد و افزود:خرید ماشین آلات کشاورزی و حرکت به سمت میکانیزه کردن این بخش رونق تولید و اقتصاد را به همراه خواهد داشت و این امر باعث ایجاد اشتغال غیرمستقیم در بخش کشاورزی می شود.

انتهای پیام///

منبع
استانداری اردبیل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول