کد خبر:18944
پ
۵۷۶۴۸۵۴۷

مراحل پایانی تولید «پایتخت ۵»

سریال «پایتخت ۵» مراحل پایانی تولید را می‌گذراند و قرار است نوروز ۹۷ روی آنتن برود.

سریال «پایتخت ۵» مراحل پایانی تولید را می‌گذراند و قرار است نوروز ۹۷ روی آنتن برود.

 به گزارش سروش، الهام غفوری تهیه کننده سریال «پایتخت» درباره اینکه تولید فصل پنجم سریال به کارگردانی سیروس مقدم در چه مرحله ای قرار دارد، بیان کرد: در حال حاضر انجام مراحل نهایی تیتراژ، موسیقی و تصحیح رنگ را طی می‌کنیم.

وی ادامه داد: البته اکنون نمی‌توانم درباره تیتراژ توضیح بیشتری دهم چون دو طرح در نظر داریم که باید دید کدام یک عملی می‌شود.

*** سنگ تمام  گذاشتیم

غفوری با اشاره به فصل پنجم سریال «پایتخت» تصریح کرد: ما همه تلاش خود را برای جذاب شدن سریال انجام داده‌ایم که از انتخاب طرح و قصه تا گروه و لوکیشن‌ها را در برمی‌گیرد و سعی کردیم سنگ تمام بگذاریم.

تهیه کننده «پایتخت» در پایان درباره مراحل فنی کار شامل جلوه‌های ویژه بصیری اظهار کرد: کارهای فنی این سریال زمان زیادی را به خود اختصاص داد و هنوز هم به پایان نرسیده است.

جلوه‌های ویژه بصری سریال توسط فرید فصیحی در حال انجام است و موسیقی این سری نیز مانند فصل‌های گذشته «پایتخت» توسط آریا عظیمی‌نژاد ساخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری سروش، سریال «پایتخت ۵» به تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم تازه ترین محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است که قرار است نوروز ۹۷ روی آنتن رسانه ملی برود.

انتهای پیام///

منبع
مهر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + دوازده =

کلید مقابل را فعال کنید