کد خبر:19641
پ
n00107907-r-b-002

پتانسیل بالای بخش افشار در حوزه گردشگری

غارشگفت انگیز کتله خور از جاذبه‌های مهم گردشگری زنجان است.

غارشگفت انگیز کتله خور از جاذبه‌های مهم گردشگری زنجان است.

به گزارش سروش، حمید میرزایی در جلسه معارفه سرپرست بخشداری افشار، مردم را ولی نعمتان مدیران نامید که بعد از گذشت ۳۹ سال از انقلاب اسلامی بامشکلات موجود در کشور ، باز هم به حضوری گسترده در عرصه‌های مختلف دارند و افزود: حضور همه جانبه و گسترده مردم در مسائل و موضوعات مرتبط با کشور، انقلاب و نظام نشان‌دهنده وفاداری آنان است.
وی هزینه کرد اعتبارات دهیاریها را در جهت عمران، آبادانی و تامین آب شرب روستاها وظیفه دهیاران نامیده و آنها را ملزم به رفتار براساس عدالت اجتماعی دانست.
فرماندار خدابنده همچنین بر تسهیلات بخش روستایی – عشایری و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر اشاره کرد و اعتبار تخصیصی به استان زنجان را ۲۸۵ میلیارد تومان و سهم شهرستان خدابنده را در مرحله اول ۳۱ میلیارد تومان اعلام نمود و خواستار تمهیدات لازم برای جذب متقاضیان و اشتغالزایی مردم در منطقه شد.

.

*** معرفی علی اصانلو به‌عنوان سرپرست بخشداری افشار

.
میرزایی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل‌های بالای بخش افشار در حوزه گردشگری، خاطرنشان کرد: با وجود غارشگفت انگیز کتله خور در گرماب و ۴ خانه بوم گردی در شهرستان، برنامه ریزی و نصب تبلیغات در مسیر جاذبه‌های گردشگری در جهت شناساندن مراکز به گردشگران مؤثر است .
به گزارش خبرگزاری سروش، میرزایی در پایان این جلسه ضمن قدردانی از تلاش و فعالیت احمدی نژاد بخشدار سابق بخش افشار ، علی اصانلو را با اعلام سوابق کاری درخشان در وزارت کشور به‌ عنوان سرپرست بخشداری افشار معرفی نمود و با بیان شرح وظایف بخشدار به عنوان نماینده عالی دولت در منطقه اعم از : ایجاد وفاق و همدلی بین مردم و مسئولین – نظارت بر توزیع ارزاق عمومی مردم – اجرای سیاست‌های عمومی دولت در بخش – نظارت بر عملکرد دهیاری‌های روستاها بر اساس عدالت و عملکرد شوراهای اسلامی منطبق بر قانون پرداخت .

انتهای پیام///

منبع
پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول