کد خبر:20670
پ
۱۹۷۰۶۵۳

واکنش‌های بزرگان دنیای تکنولوژی به تیراندازی به مقر یوتیوب

بعد از حمله به مقر یوتیوب، بزرگان دنیای تکنولوژی واکنش‌های مختلفی به این موضوع نشان دادند.

بعد از حمله به مقر یوتیوب ، بزرگان دنیای تکنولوژی واکنش‌های مختلفی به این موضوع نشان دادند.

به گزارش سروش، بعد از اتفاق امروز و حمله نسیم اقدم به مقر یوتیوب، بزرگان دنیای تکنولوژی واکنش‌های مختلفی به این موضوع نشان دادند که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم:

دارا خسروشاهی مدیرعامل اوبر، در توییت خود ضمن اعلام همدردی با یوتیوب و گوگل، از آمریکا خواست تا به خشونت مسلحانه پایان دهد.

تیم کوک مدیرعامل اپل هم نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و در توییت خود نوشت که با گوگل، یوتیوب و به خصوص افراد آسیب دیده همدردی می‌کند.

 جک دورسی، موسس توییتر ضمن اعلام همدردی اعلام کرد که نمیتونیم باور داشته باشیم که چنین اتفاقاتی مجدد رخ نخواهد داد بنابراین فرصت خوبیست تا سیاست های خود را تغییر دهیم.

جف بزوس موسس آمازون هم امروز را یک روز  وحشتناک و تراژیک توصیف کرد و در توییت خود بهترین‌ها را برای افراد آسیب دیده آرزو کرد.

در ادامه سوزان وویچیتسکی سرپرست یوتوب هم در توییتی جداگانه اعلام کرد که هیچ کلمه یا جمله ای برای توصیف این ماجرا ندارد و ضمن تشکر از پلیس، با آسیب دیدگان ابراز همدردی کرد.

به گزارش خبرگزاری سروش، ساتیا نادلا هم اعلام کرد که از طرف خودش و مایکروسافت با یوتیوب، گوگل و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی می‌کند.

انتهای پیام///

منبع
سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید