کد خبر:21079
پ
es5my1

وزن منهای ۸۱ کیلوگرم جودوی ایران، سهمیه المپیک را از دست داد

نماینده جودوی کشورمان در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم، با شکست ناباورانه، سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را از دست داد.

 نماینده جودوی کشورمان در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم، با شکست ناباورانه، سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را از دست داد.

به گزارش سروش، این رقابت‌ها که دارای امتیاز رده بندی فدراسیون جهانی به منظور کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ است، از روز گذشته با حضور ۳۱۹ جودوکار از ۵۰ کشور در دو بخش زنان و مردان در ترکیه آغاز شده است و تیم ایران با ۹ جودوکار مرد به مصاف حریفان رفته است.

امروز (شنبه) در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم «سعید مولایی» نماینده مطرح کشورمان پس از استراحت در دور نخست به مصاف «گرگاشویلی» از گرجستان رفت و در حالی که از حریف پیش بود در نهایت با شکست تاتامی را ترک کرد تا ناباورانه حذف شود.

 

*** «محمد محمدی بریمانلو» برابر نماینده فرانسه به برتری دست یافت

 

در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم «محمد محمدی بریمانلو» پس از استراحت در دور نخست برابر نماینده فرانسه به برتری دست یافت. وی در ادامه با «دنیل ولیامز» از بریتانیا مصاف خواهد داد.
فردا (یکشنبه) در روز پایانی این رقابت‌ها، در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم «وحید نوری» ابتدا جودوکار برزیلی را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به مصاف حریفی از جمهوری آذربایجان خواهد رفت.

در وزن منهای ۱۰۰کیلوگرم «رامین صفویه» به مصاف جودوکاری از مونته نگرو می‌رود و «حمیدرضا سجادی فرد» دیگر جودوکار کشورمان با اسلواکی مبارزه می‌کند.

در وزن به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم «جواد محجوب» در دور نخست استراحت دارد و در دور دوم مقابل برنده اسلونی و ازبکستان قرار می‌گیرد.
به گزارش خبرگزاری سروش، در روز نخست مسابقات، تیم مردان ایران سه نماینده داشت که «علی قلی پور» در منهای ۶۰ و «علیرضا خجسته» و «قاسم نوزی زاده» در منهای ۶۶ کیلوگرم از دستیابی به موفقیت بازماندند.

انتهای پیام///

منبع
ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید