کد خبر:21626
پ
۲۰۳۳۵۶_۲۳۸
وزیر صنعت، معدن و تجارت:

سازمان ملی استاندارد چراغ راه ماست

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و هیأت همراه با حضور در وزارت صنعت، معدن و تجارت با محمد شریعتمداری دیدار و گفت و گو کردند.

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و هیأت همراه با حضور در وزارت صنعت، معدن و تجارت با محمد شریعتمداری دیدار و گفت و گو کردند.

 

به گزارش سروش، نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران با تبریک سال جدید و اعیاد ماه رجب ، از وزیر صنعت، معدن و تجارت و همکارانشان برای همکاری نزدیک و حمایت‌های مداوم در مسیر توسعه استاندارد قدردانی کرد

.

محمد شریعتمداری نیز در این دیدار گفت: سازمان ملی استاندارد چراغ راه ماست و می‌تواند موجب اعتلای صنعت شود.

وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: من به عنوان وزیر صنعت همواره به استاندارد اعتقاد دارم به ویژه زمانی که پای ایمنی و سلامت مردم در میان باشد.

وی با اشاره به تعدد و پراکندگی نهادهای تصمیم گیری گفت: بعضی از مشکلات موجود ناشی از پراکندگی، تعدد مراکز تصمیم گیری و موازی کاری‌هاست. در صورتی که باید تصمیم گیری‌ها متمرکز شود و همه به نظر کارشناسی سازمان ملی استاندارد احترام بگذارند.

 .

*** استانداردهای خودرویی از اهمیت ویژه ای برخوردار است

 

شریعتمداری درباره استانداردهای خودرویی گفت: موضوع استانداردهای خودرویی از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا بطور مستقیم با جان مردم سرو کار دارد و باید استانداردهای آن اجرایی شود.

به گزارش  خبرگزاری سروش، در این نشست درخصوص برخی موضوعات فی مابین گفت و گو و مقرر شد نشست های مشترکی با حضور نمایندگان این وزارتخانه و سازمان استاندارد تشکیل و موضوعات مرتبط با استاندارد را براساس اولویت بررسی و نسبت به رفع موانع موجود اقدام کنند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
پایگاه اطلاع رسانی دولت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =

کلید مقابل را فعال کنید